Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
USB Virus Remover ikon

USB Virus Remover 2.2.0.5

USB Virus Remover – USB Virüslerini Temizleme Programı

 

USB Virus Remover, USB cihazlarınızı potansiyel olarak tehlikeli içerikten temizlemek için yardımcı olabilecek küçük bir  güvenlik programı.

Tüm dosya ve klasör kısayolları ve virüs bulaşmış sistemden regsvr.exe music.exe recycler.exe c, d ve e sürücüsünden geri dönüşüm klasörü, virüs bulaşmış sistem kayıt defteri (cmd), kayıt defteri ve taskmanager üzerindeki virüslerin kaldırılmasını sağlar. Artık porno ve yetişkin videolarını da silme özelliğine sahiptir. Ebeveynseniz ve çocuklarınızın bunları izlemesini istemiyorsanız deneyebilirsiniz.

USB Virus Remover , USB depolama cihazlarınızı bu tür tehditlerden uzak tutmayı vaat eden ve sisteminize virüs bulaşmadan önce tehlikeleri ortadan kaldıran birçok araçtan biridir. Aslında, müstehcen adı her şeyi baştan ortaya koyuyor.

Uygulamanın konsol benzeri arabirimi, onu kullanıcıların çoğunluğu için çekici yapmayabilir, ancak amacı, işlevselliğe daha fazla ve güzel görünüme daha az odaklanmasını gerektirir.

Tek göreviniz, programın taramasını istediğiniz sürücüye girmektir. Lütfen USB Virüs Temizleyiciyi işletim sisteminizin kurulu olduğu sürücüyü tarayacak şekilde ayarlamamanız gerektiğini unutmayın; bu, bilgisayarınızı çalışmaz hale getirebilir.

Yazılımın gerçekleştirdiği tüm eylemler, adı ve benzersiz seri numarası, sürücü harfi ve kullanılabilir depolama alanıyla ilgili ayrıntılar gibi hedef USB aygıtı hakkındaki bilgilerle birlikte ana pencerede görüntülenir.

Uygulamanın çıkarılabilir diskinizden ve Geri Dönüşüm Kutusundan hangi yürütülebilir dosyaları silmesini ve hangilerini saklamasını istediğinizi seçmeniz istenir. Bir dosyayı saklamadan önce, sizin tarafınızdan oluşturulduğundan veya aktarıldığından emin olmanız önerilir.

Program, USB cihazınıza saldırmaya ve bilgisayarınızı ele geçirmeye çalışan Otomatik Çalıştırma virüsüne karşı savaşmak için tasarlanmıştır. Çıkarılabilir bir USB sürücüsündeki Otomatik Çalıştırma özelliğini devre dışı bırakmanıza yardımcı olabilir, ancak sistemde her zaman güvenilir, kalıcı bir güvenlik çözümünün yüklü olması önerilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

USB Virus Remover

Site Oylaması
Tarih
Başlık
USB Virus Remover - USB Virüslerini Temizleme Programı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

USB Virus Remover 2.2.0.5 BENZER İÇERİKLER
USB Virus Remover 2.2.0.5 YAPILAN YORUMLAR