Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
VB-Audio Virtual Cable ikon

VB-Audio Virtual Cable 1.0.3.8

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

VB-Audio Virtual Cable – Sanal Kablo Yazılımı

 

VB-Audio Virtual Cable , aralarında ses akışlarını aktarmak için bir veya daha fazla ses uygulamasını bağlamak için tasarlanmış bir multimedya sürücüsüdür.

Bu yazılım aracı, giriş ve çıkış bağlantı noktalarını içeren bir dizi sanal ses cihazına atıfta bulunan ‘sanal kablolar‘ tanıtır. Pratik olarak, giriş bağlantı noktası ses sinyalini (örneğin bir müzik çalardan) kaydeder ve çıkış bağlantı noktasını kullanarak hedef programa (ses işlemcisi veya analiz cihazı gibi) gönderir.

Görünüşte basit ama zor seçenekler

Sürücüyü kurduğunuzda, çalışma parametrelerini yapılandırmak için kontrol paneline erişebilirsiniz. Özelleştirme süreci organize arayüz nedeniyle kolay görünse de, uygulamanın çalışmasını sağlamak oldukça zordur. Bu nedenle, başlamadan önce tüm belgelerin dikkatlice gözden geçirilmesi şiddetle tavsiye edilir.

Kablo bilgilerini ekleyin ve inceleyin

Görüntülenen parametrelerden bazıları sürücüyle ilgilidir, diğerleri ise her bir kabloya atıfta bulunur. Değiştirebileceğiniz ilk öğe, program tarafından oluşturulan sanal kabloların sayısıdır. Yeni bir tane eklemek, izleme bölmesinde yeni bir öğe görüntüler. Algılanan akışların sayısını görüntüleyebilir ve işçi iş parçacığı numarasını ve önceliğini değiştirebilirsiniz.

Bazı gelişmiş ayarları kişiselleştirin

Öte yandan, her bir kablo için yapılandırılacak çeşitli başka parametreler vardır. Maksimum örnek sayısını, örnekleme oranını ve örnek aralığı başına bit sayısını ve kanal numarasını ayarlamak, tercihlerinize göre değiştirebileceğiniz seçeneklerden yalnızca birkaçıdır. Ayrıca akış arabelleği filigranını, ses kontrolünü ve kanal karıştırmayı da etkinleştirebilirsiniz.

Yapılandırma işlemi bittiğinde, bir oynatma cihazı seçmenize izin veren bir ses üreten program açmanız gerekir. Ses Tekrarlayıcı uygulaması, kayıt bağlantı noktasından diğer ses cihazına gerçek aktarımı gerçekleştirendir. Sanal Ses Kablosuna birden fazla uygulama ses akışı gönderirse, sürücü sinyali birlikte karıştırır.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

 

VB-Audio Virtual Cable

 

 

Yazan: meto

VB-Audio Virtual Cable 1.0.3.8 YAPILAN YORUMLAR