VCam ikon

VCam 6.2.2

VCam – Telefonu Webcam’a Çevirme Programı

 

VCam , iPhone veya iPad’inizin web kamerasına kablosuz olarak bağlanmanızı ve aygıtın entegre kamerasını web kamerası olarak kullanmanızı sağlayan akıllı bir uygulamadır. İOS iVCam uygulamasıyla birlikte çalışır ve kurulumu çok kolaydır.

İOS uygulamasının mobil cihazınıza yüklenmesini gerektirir

Masaüstü programını kurduktan sonra, App Store’u ziyaret etmeniz ve programın iOS uygulamasını edinmeniz gerekecektir . Her ikisinin de aynı kablosuz ağda olduğundan emin olmanız gerektiğinden, her iki uygulama da neredeyse hiç yapılandırma gerektirmez.

Otomatik olarak bir bağlantı kurulmalıdır ve artık hem iPhone’unuzun hem de iPad’inizin kameralarını görebileceksiniz. Mobil uygulamada oynayabileceğiniz bazı basit görüntü kontrolleri bile var.

Anlık görüntü almanızı ve video kaydetmenizi sağlayan basit masaüstü uygulaması

Ekran görüntülerinden de görebileceğiniz gibi,  tam olarak karmaşık bir program değildir. İlk kez kullananlar herhangi bir sorunla karşılaşmamalıdır ve arayüz sezgisel bir düzene sahiptir.

Kullanıcı arayüzünün sağ alt köşesindeki düğmeleri kullanarak anlık görüntüler alabilir ve hatta bir video kaydedebilirsiniz. Ayarlardan video yönünü, boyutunu ve kare hızını, ayrıca video ve ses kalitesini değiştirebilirsiniz. Videolar ve anlık görüntüler Videolar klasörünüze kaydedilir, ancak farklı bir yol seçmeniz mümkün görünmüyor.

iVCam

 

 

Yazan: meto

VCam 6.2.2 YAPILAN YORUMLAR