Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Verim Free ikon

Verim Free 1.50.68

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Verim Free – Ücretsiz Ön Muhasebe Programı

 

Verim Free, piyasa değeri 600-700TL civarında olan muhasebe programları ile eşdeğer özelliklere sahip ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir muhasebe programıdır.

Farklı profesyonel özelliklere sahip 4 ayrı sürüm ile piyasaya sunulan Verim Muhasebe programları ile küçük, orta ve büyük ölçekli tüm işletmelerinizin hesaplarını tutabilirsiniz. Ücret ödemek istemeyenler için ise ayrıca sunulan bu program ise, ön muhasebe konusunda ki işlerinizi kesinlikle halledebilecek bir programdır.

İnternette arama sonuçlarında çıkan bir çok ücretsiz muhasebe programları ile karşılaştırılamayacak kadar kaliteli ve kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Bununla beraber yazılım firması bu program ile ilgili destek sağlıyor. Kullanımı son derece kolay olmakla beraber, kullanımında zorluk yaşayanlar için, videolu eğitim desteği de salıyor. Kendimize ait küçük ölçekli işletmemizde 2 yıl kadar kullandığımız program sayesinde, cari hesap takibi, irsaliye yazdırma, fatura yazdırma, stok giriş ve çıkış takibi, müşteri mizan çıkışı alma, mütabakat ekstresi alma gibi ihtiyaç konularında ücretsiz olarak işimizi gördük. Yapımcılarına bu anlamda teşekkür etmek gerçekten az bile.

Hatasız, eksiksiz, limitsiz ve ücretsiz olarak bir muhasebe programı arayanlar, doğru yerdeler. Sitemizin ilgili bölümünde indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylı inceleme için tıklayın!       

NOT: Programın yapımcısı tarafından programın dağıtımı durdurulmuştur. Hala kendi sunucuları üzerinden indirme linkleri çalışıyor. Son kez indirmek isteyenler indirebilirler. Çok memnun kaldığım bu programın dağıtımının durdurulmuş olmasına ayrıca üzüldüğümü ifade etmek isterim.

 Verim Free

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

Verim Free 1.50.68 YAPILAN YORUMLAR
 • derya özbay
  2 ay önce

  merhaba bu programda gider faturalarını takip edebiliyor muyuz ben o işlemi şu an excel de yapıyorum ama buna benzer bir program arıyorum

  • meto
   2 ay önce

   Yani ne kadar sizin işinize yarar bilmiyorum fakat kasa giriş çıkışı kullanabilirsiniz. Ayrıca zaten bir gider faturası yazacaksanız bu programda gider faturası yazacağınız bir firma tanımlamış olacaksınız. Böylelikle daha sonra çıkış yaptığınız faturaların eksteresi ile harcamalarınızı belirlediğiniz tarih aralığını göre listeleyerek yazdırabilirsiniz.

 • ömer
  2 sene önce

  güzell

Program Videoları