Program ikon2

Verim Free 1.50.68

Verim Free – Ücretsiz Muhasebe Programı

 

Verim Free, piyasada çok az ücretsiz muhasebe programları içerisinden en kullanışlı olanlardan biridir.

ÖNEMLİ NOT: Bu programın geliştiricileri, her ne kadar programın indirme linkini kaldırmamış olsalar da, artık hizmet vermedikleri bu programın kullanılmasını önlemek adına son bir güncelleme yaparak programın indirilmesine izin vermektedirler. Yani programı indirseniz dahi, bazı modüllerinin çalışmayacağı anlamına gelmektedir. Biz uzun zamandır kullanılan ve oldukça kullanımı rağbet gören bu program ile ilgili sayfa içeriğimizi, Verim Free kullanıcılarını bilgilendirmek adına yayından kaldırmıyoruz. Buna karşılık olarak, sizlerin indirerek mağdur olmamanız için, indirme linkini kaldırmış bulunmaktayız. 

ALTERNATİF PROGRAM: Bu programa alternatif olarak bire bir aynı kullanım özellikleri ve görünüme sahip Fornext Free ön muhasebe programını indirebilirsiniz. Tıklayın!

Cari giriş, cari çıkış, stok giriş, stok çıkış, raporlar ve daha bir çok kullanışlı özelliğe sahip bir ön muhasebe programıdır. Fakat bir süre önce programın indirilmesi ve desteği konusunda hizmetini durdurdu. Canlı kalmayı başaran linkler üzerinden halen indirilebilen bu program, geliştirici tarafından ücretsiz olarak piyasaya sürüldü. Bir zamanlar bizim de farklı bir sektörde ki işlerimiz için kullanma şansı elde ettik. Gerçekten de piyasada 1000 – 1500 TL aralığında satılan muhasebe programlarına göre fazlası olup eksiği olmayan bir programdı. Şu anda hala linkleri çalışıyorken sitemizden indirip kullanabilirsiniz.Verim Free

PROGRAMIN İNCELEME VİDEOSU

 

Yazan: meto

Verim Free 1.50.68 YAPILAN YORUMLAR