Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Viber ikon

Viber for iPhone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Viber for iPhone – iPhone Viber İletişim Uygulaması

 

Viber for iPhone, kim olduklarından veya nereden geldiklerinden bağımsız olarak insanları birbirine bağlayan bir çağrı ve mesajlaşma uygulamasıdır.

Ücretsiz ve güvenli bir bağlantıyla, dünya çapında 1 milyardan fazla kullanıcı, yüksek kaliteli sesli ve görüntülü aramalar, mesajlaşma ve çok daha fazlası aracılığıyla sevdikleriyle iletişim kuruyor. Program üzerinden yapılan tüm çağrı ve sohbetler yerleşik uçtan uca şifreleme ile korunur, böylece konuşmalarınızın her zaman güvenli olduğundan emin olabilirsiniz. Kişilerle ilgili olarak, uygulamaya hiçbir şey aktarmanıza gerek yoktur. Bunları manuel olarak aramak yerine, kişileri otomatik olarak tanımlayıp iyi bir şekilde kullanabilmesi sayesinde programın



Bu uygulama ile verimli bir şekilde çalışabilmesi için, hem bilgisayara hem de ulaşmaya çalıştığınız mobil cihazlara yüklenmesi gerekir. Aktivasyon kodunu onayladıktan sonra, Wi-Fi veya 3G yoluyla arama yapabilmeniz ve metin gönderebilmeniz için veriler senkronize edilecektir. Uygulama, herkesin buna hızlı bir şekilde alışmasına izin veren, mevcut tüm kişileri, son konuşmaları ve aramaları görüntüleyen temiz ve sezgisel bir ara yüzle sarılmıştır. Metin, fotoğraf ve video mesajlarına ek olarak ifadeler ve konumlar paylaşabilirsiniz.

Uygulama cep telefonunuzdaki kişiler listesi ile senkronize olarak çalışır. Ayrıca geleceğe dönük güncelleştirmeler ile, karmaşık prosedürler tasarlayıp uygulayacak ve milyarlarca günlük kayıt işleyecek, şirket için karmaşık iş bilgileri sağlayacak, en son bulut teknolojilerini ve görselleştirme platformlarını kullanarak bilgileri iç görü haline getirecek özelliklere kavuşmayı planlıyor.

Viber mobil

 

 

Yazan: meto

Viber for iPhone YAPILAN YORUMLAR