Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Video Stabilization ikon

Video Stabilization 1.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Video Stabilization -Videolardaki Sarsıntıları Kaldırma Yazılımı

 

Video Stabilization, bir dizi işleme aracı sunarak videolardaki sarsıntıları kaldırmak ve videolarınızı daha iyi hale getirmek için kullanacağınız bir yazılımdır.

Sahada olup, gimbal veya tripodu unuttuğunuzda, kameranız mükemmel bir yerleşik sabitleme sistemine sahip değilse,  videoda titrek bir görüntü elde edeceğiniz anlamına gelir. Bu tür sorunlar için işleme sunan birkaç yazılım çözümü vardır ve bunlardan biri bu programdır. Bu program, insanlara verimli bir işleme ortamında videoları stabilize etmek ve çeşitli düzenleme görevlerini gerçekleştirmek için  yardımcı olacak bir dizi araç sağlayacaktır.

Uygulama, özelleştirilebilir olmasa da, kullanıcıları yaratıcı sürece çekmek için tüm özellikleri taşıyan şık bir arayüze sahiptir. İki bitişik, alt ve yan panelle birleştirilmiş ana önizleme alanı, çalışma alanını oluşturur. Tercih edilen video dosyalarını arayüze sürükleyip bırakarak veya konumlarına giderek yükledikten sonra, kullanıcılar çıktı parametrelerini ayarlamaya başlayabilir. Stabilizasyon, erişilebilir bir kaydırıcı aracılığıyla değiştirilebilir ve yoğunluk denetleyicisi.

Videoları yüklemek ve onlara stabilizasyon eklemek çok kolaydır. Çıktı kalitesi veya bölüm birleştirme gibi parametreler üzerinde değişiklik yapılabilir ve insanlar videoları tercih edilen boyuta manuel olarak bile kırpabilir. Videoları düzenlemek için bir dizi araç da sağlanmıştır ve çok kapsamlı olmasa da, girilen video içeriği üzerinde renk düzeltme, döndürme, kırpma veya yansıtma işlemleri gerçekleştirme yeteneği bulunuyor.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Video Stabilization

KULLANIM VİDEOSU

 

Yazan: meto

Video Stabilization 1.0.0 BENZER İÇERİKLER
Video Stabilization 1.0.0 YAPILAN YORUMLAR