Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Video Watermark Remover ikon

Video Watermark Remover 4.4

Video Watermark Remover – Videolardan Fligran Kaldırma Programı

 

Video Watermark Remover  koleksiyonunuza eklemek istediğiniz videolardan filigranları veya imzaları, altyazıları ve logoları kaldırmak için kullanacağınız bir programdır.

Bu program eski videolarınızdan veya çeşitli projeler için kullanmak istediğiniz kliplerden imzaları, logoları veya altyazıları ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Ayrıca filigranın konumunu ve boyutunu yapılandırmanızı sağlar. Hızlı ve sorunsuz bir kurulumdan sonra, kullanıcı dostu bir arayüzle karşılaşırsınız. Araç sürükle ve bırak özelliğini desteklemediği için, Aç komutunu işlemek istediğiniz videoyu ekleyebilirsiniz. Bir kerede yalnızca bir video işleyebileceğinizi unutmayın. Toplu işleme desteklemez.

Videoyu oynatamazken, alt alanda gösterilen özel çubuklardan geçebilirsiniz. Filigran kaldırmak, silgi aracını videodaki konumuna yerleştirmenin basit bir işlemidir ve bunu sabit parametreler veya manuel olarak ekleyerek yapabilirsiniz. Videoyu yeni bir dosya biçiminde kaydetmenizi sağlar. Programın ayrıca, işlenen videoyu yeni bir dosya biçiminde kaydetmenizi sağlayan birkaç dönüştürme özelliği içerdiğini öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. Bu nedenle, altyazıları veya logoyu kaldırdığınızda, birkaç seçeneği adlandırmak için MPEG, PS3, WebM, XBOX, OGG veya Quicktime MOV olarak kaydedebilirsiniz.

Video Watermark Remover

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

Video Watermark Remover 4.4 YAPILAN YORUMLAR