Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

VideoProc Vlogger 1.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

VideoProc Vlogger – Ücretsiz Video Düzenleme Programı

 

VideoProc Vloggertüm içerik oluşturucular için sezgisel ve yetenekli video düzenleme yazılımıdır . Günlük yaratıcılık, özel anlar veya eğlence için sinematik videolar yapın.

Yeni başlayanlar bile Tilt, Roll, Dolly ve Truck gibi sinematik kamera hareketlerini kolayca oluşturabilir. Ön ayarlar aracılığıyla vlog’lara  yakın plan çekimler ekleme imkanı sağlar. Videoları sallama, hızlı yakınlaştırma ve döndürme ile stilize edebilirsiniz. Her video ve fotoğrafta yeni hareket izleri oluşturulabilir.

Video hızını sürekli veya değişken olarak değiştirmek suretiyle videolara hız artışı sağlayarak canlandırırsınız. GoPro çekimlerinizin tonunu ve temposunu değiştirebilirsiniz. Videonun herhangi bir bölümünü bölümlere ayırmadan esnek bir şekilde hızlandırıp,  yavaşlatabilirsiniz. Program sayesinde dinamik kırpma ve yeniden çerçeveleme her zamankinden daha kolay. Hızlı renk düzenleme için 3D LUT’ler ve filtreler 4K ve HDR fotoğraf ve videolarınızın daha da iyi görünmesini sağlar. Zengin bir renk dokusunu bir araya getirerek HSL renk değerlerini, pozlamayı, kontrastı, doygunluğu ve benzerlerini ayarlama imkanı sağlar.

VideoProc Vlogger, hassas ses düzenleme ve tonlama için görselleştirilmiş bir odyogram sağlar . 3 ses analiz modu, videoyu ritmine göre akıllıca düzenlemenize yardımcı olur. 10 bantlı ses ekolayzır, istediğiniz frekans bantlarını artırmanıza veya azaltmanıza olanak tanır. Ayrıca tek tıkla farklı ses efektleri uygulayabilirsiniz. Bununla beraber, yaratıcılığınıza ilham verir ve 4K çekimlerinizi, GoPro/DJI videolarınızı ve günlük çekimlerinizi kaliteli vlog’lara dönüştürmek için size tam esneklik sağlar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

VideoProc Vlogger

 

 

 

 

Yazan: meto

VideoProc Vlogger 1.4 YAPILAN YORUMLAR