Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Vsdc Free Video Editor ikon

VSDC Free Video Editor 7.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

VSDC Free Video Editor – Ücretsiz Video Düzenleme Programı 🎞

 

VSDC Free Video Editor, son derece güçlü ve diğer gelenekselleşmiş video düzenleme programlarında farklı ücretsiz bir programdır.

VSDC Video düzenleyici, video dosyalarını düzenlemek ve çeşitli görsel ve ses efektlerini içeren videolar oluşturmak için tasarlanmıştır. Program çok zengin işlevsellikler sunmakla beraber yine de basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Bu durum sizler açısından  minimum çaba ile videolar oluşturmanıza olanak sağlar.

Bu program, bir dizi geçiş efektiyle birlikte gelir. Renkleri, parlaklığı, kontrastı, seviyeleri ve daha fazlasını çeşitli şekillerde değiştirebilirsiniz. Bulanıklaştırma veya keskinleştirme filtreleri uygulama, klipleri çevirme veya döndürme, sesi değiştirme, altyazı ekleme ve daha pek çok seçenek vardır.

Geniş dosya formatı desteği, programın çoğu ses ve video formatının yanı sıra birçok görüntü türünü kabul edebileceği anlamına gelir. İşiniz bittiğinde, filminizi yazmanın yanı sıra çeşitli cihaz türleri (iPod / iPhone / iPad, PSP, Sony PlayStation, Xbox, Zune, Archos, iRiver, Creative Zen, Blackberry ve daha fazlası) için videolar yazabilirsiniz.

Varsayılan olarak, örneğin tüm kliplerinizi içe aktarmanızı isteyerek başlarsanız bunlar bir sihirbazda görünür. Geçiş efektlerinizi buraya ekleyebilirsiniz, ki bu bir kolaylık sağlar. Ancak, klipleri ihtiyacınız olan sıraya göre yeniden düzenleyemezsiniz.Kısmen çok yoğun bir arayüz sayesinde karışık gibi göründüğü bir gerçek. Bir şerit, Proje ve Nesne Kaşifleri, çeşitli düzenleme araç çubukları, birden çok zaman çizelgesi, özellikler penceresi, kaynaklar penceresi, menü, çeşitli sağ tıklama seçenekleri ve daha fazlası vardır. Ve bunların hiçbiri için yerel bir yardım yoktur, bu nedenle yardıma ihtiyacınız olursa bu konuda bir destek sunmamaktadır.

Fakat emin olun ücretsiz olarak size profesyonel çözümler sağlamakla beraber, programın mantığını anlamaya başladığınızda işler düzelir. Geleneksel video editörlerine  alışkınsanız, programa alışmanız biraz zaman alabilir. Kullanımı çok kolay denilebilecek bir program olmadığını fakat bir süre sonra bu zorlukların üstesinden geleceğinizi belirtmek isteriz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

VSDC Free Video Editor

Yazan: meto

VSDC Free Video Editor 7.1 YAPILAN YORUMLAR