Hızlı Arama Robotu

VueScan 9.7.87

(Henüz Oylanmadı)
Loading...

VueScan  – Ücretsiz Scanner Tarayıcı Yazılımı

 

VueScan, 2500’ün üzerinde farklı tarayıcı ile uyumludur. Yazılımı PDF, JPEG ve TIFF formatlarındaki belgeleri taramak ve çıkışını almak için kullanabilirsiniz.

VueScan tarama programının,Windows,Mac OS X ve Linux işletim sistemlerinde çalışan tüm versiyonları mevcuttur. Çoğu Canon Lidé, Epson Perfection, Nikon CoolScan ve HP OfficeJet tarayıcılar dahil olmak üzere yeni işletim sistemleri üzerinde çalışmayan eski tarayıcıları da destekler. Sitemizde mevcut olarak indireceğiniz bu program, windows sürümü olup windows10 işletim sisteminde de çalışabilmektedir. Diğer işletim sistemleri için ihtiyacınız olanları aşağıdaki linklere tıklayarak indirebilirsiniz.

Tarayıcı yazılımları içerisinden en iyilerinden biri olan bu program, tek bir lisansla 4 adet bilgisayarda kullanılabilir, bir yıl içerisinde sürüm yükseltme ve güncellemelerden fayadalanabilirsiniz

Diğer İşletim Sistemleri İçin Buraya Tıkla

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Özellikler:

 2800 üzerinde tarayıcıları ile uyumludur: Tarayıcınıza uygun olup olmadığını anlamanın en iyi yolu bilgisayarınıza indirip denemektir.
 Çeşitli belge formatlarını destekler: VueScan ile taranmış belgeler, fotoğraflar, film PDF, JPEG ve TIFF formatlarının çıkışlarını alabilirsiniz.. Ayrıca metin tanıma özelliği OCR ve otomatik belge besleyiciler ile flatbed tarayıcılar veya her ikisini de kullanarak çok sayfalı PDF’leri oluşturma imkanı sağlar.
 Acemi ve profesyonel kullanıcılar için kullanılabilir: Program, acemi ve profesyoneller için farklı kullanım kolaylıkları esas alınarak geliştirilmiştir. Acemiler ‘standart’ sürüm ile kolayca çalışabilirsken, profesyoneller tam kontrollü özellikleri kullanabilirler.
 IOS ve Android için VueScan Mobil: Eğer iPad, iPhone veya Android telefon ya da tablet varsa, tarama için VueScan Mobil Free kullanabilirsiniz. Dahili bir kamera ve en ağa bağlanarak HP, Canon, Epson, Brother ve Samsung tarayıcıları ile çalışabilirsiniz.

 

Yazan: meto

VueScan 9.7.87 YAPILAN YORUMLAR

Exit mobile version