Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
wavemax free sound recorder ikon

WaveMax Free Sound Recorder 5.1.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

WaveMax Free Sound Recorder – Ses Kayıt Programı

 

WaveMax Free Sound Recorder , medya oynatıcı, internet radyo yayını, kaset vb. tarafından çalınan sesler gibi her türlü sesi yakalama yeteneğine sahip mükemmel bir ses kayıt cihazıdır . 

Bu program, kayıt giriş / kaynağı almanın doğasında ile vb Winamp, Media Player gibi Internet üzerinden ses, harici giriş aygıtlarını (örn CD, LP, müzik kasetleri, telefon hattı vb) yanı sıra diğer uygulamaları akışı, bir mikrofon gelişmiş ses kayıt motorunda, kayıt cihazı yüksek kaliteli kayıtlar üretir. Bu ücretsiz ses kayıt yazılımı aynı zamanda programlı kaydı da destekler ve en sevdiğiniz web radyo programını asla kaçırmazsınız.

WaveMax Free Sound Recorder, bilgisayarınızdan duyduğunuz her sesi kaydedebilen harika bir ses kaydedicidir. Duyduğunuz herhangi bir sesi veya Winamp, Windows Media Player, Quick Time, Real Player, DVD oynatıcı, Flash vb. tarafından çalınan herhangi bir müziği kaydetmenize ve bunları WAV, MP3, WMA ve daha fazlasına kaydetmenize olanak tanır. Ayrıca müzik CD’lerinin, kasetlerin, plakların ve mikrofonunuzun sesini yüksek kalitede kaydedebilirsiniz.

Kayıtlarınızı tanıtmak mı istiyorsunuz? Bu program, kayıtlarınızı ve diğer ses dosyalarını görsel olarak düzenlemenize yardımcı olan ücretsiz bir dijital ses düzenleyici sağladığı için son varış noktanızdır. Kes, Kopyala, Yapıştır, Kırp, Sil vb. gibi düzenleme işlevleri ve Echo, Fade in/out, Amplify, Chorus, Normalize, Compressor vb. gibi harika ses efektleriyle, müzik mükemmelliği artık bir sorun değil. Sınırsız Geri Al ve Yinele, işlemleri geri yüklerken çok yardımcı olur.

Ayrıca, çoklu ses formatlarını destekler ve sesin doğrudan MP3, WMA, WAV veya OGG’ye kaydedilmesine izin verir. Ses kartınızın desteklediği kayıt biçimlerini otomatik olarak algılar ve ardından mümkün olan en iyi performans için uygulamanın her biçimin parametrelerini ayarlar. Varsayılan parametreler çoğu durumda çalışır, ancak bunları ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde kolayca değiştirebilirsiniz. Acemiler hazır ön ayarları kullanabilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

WaveMax Free Sound Recorder

 

 

Yazan: meto

WaveMax Free Sound Recorder 5.1.1 YAPILAN YORUMLAR