Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wavosaur_ikon-removebg-preview

Wavosaur Free Audio Editor 1.7.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Wavosaur Free Audio Editor – Ses Düzenleme Programı

 

Wavosaur Free Audio Editor, bilgisayardan ses kayıt etmek ve sesleri düzenlemek için kullanacağınız ücretsiz ses düzenleme programı.

Program son derece kolay ve kullanışlıdır. Kurulum gerektirmez. Kurulum gerektirmeden çalışması, onu taşınabilir bir program haline getirmektedir. Ses düzenleme, ses işleme ve ses kayıt için size yardımcı olacaktır. Ses düzenleme (kesme, kopyalama, yapıştırma vb.) Müzik döngüleri üretmek, analiz etmek, kaydetmek, toplu dönüştürme yapmak için tüm özelliklere sahiptir.

Bu taşınabilir bir yazılımdır, dolayısıyla Wavosaur’u yüklemek gerekli değildir. Bu, aracı çıkarılabilir bir sürücüye yerleştirebileceğiniz, herhangi bir bilgisayara takabileceğiniz ve çalıştırılabilir dosyasını doğrudan çalıştırabileceğiniz anlamına gelir.

Daha da önemlisi, Windows kayıt defteri anahtarlarınızın bozulmadan kalacağı gerçeğidir. Wavosaur’un arayüzü çok sade ve gezinmesi basit. Ses parçaları, dosya tarayıcısı veya “sürükle ve bırak” yöntemi ile içe aktarılabilir. Toplu işlemeye izin verilir.

Böylece, seçimler yapabilir ve bunları kırpabilir, yakınlaştırıp uzaklaştırabilir, kanalları değiştirebilir ve bir ses dosyasını çeşitli şekillerde işleyebilirsiniz (ör. Ters çevirme, ters çevirme, kanal ekleme, yeniden örnekleme, bit derinliği dönüştürücü, perde kaydırma, açılıp kapanma) ).

Buna ek olarak, çeşitli efektler uygulayabilir (örn. Hareketli ortalama, RC filtresi, kesme, aralık), birimi kapatabilir veya sıfırlayabilir, döngü modunu etkinleştirebilir, yatay bir işaretçi görüntüleyebilir, seçimi sıfır geçişe getirebilir, ikili ve metin dosyalarını içe aktarabilir, dosyayı görüntüleyebilirsiniz. özellikleri, araç çubuklarını devre dışı bırakmanın yanı sıra geri alma, kesme, kopyalama, yapıştırma ve silme işlevlerini ve daha fazlasını kullanın.

Wavosaur, VST eklentilerini, ASIO sürücüsünü, çok kanallı wav dosyalarını, gerçek zamanlı efekt işlemeyi destekler. Programın yükleyicisi yok ve kayıt defterine yazmıyor. Mastering, ses tasarımı için ücretsiz bir mp3 editörü olarak kullanın. Wavosaur ücretsiz ses düzenleyicisi Windows 98, Windows XP ve Windows Vista’da çalışır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Wavosaur

 

Yazan: meto

Wavosaur Free Audio Editor 1.7.0.0 YAPILAN YORUMLAR