WebBrowserPassView-ikon-300x297

WebBrowserPassView 2.11

 
 

WebBrowserPassView –  Gizli Şifreleri Bulma Programı

 

WebBrowserPassView, Nirsoft yazılım tarafından geliştirilen web şifrelerini kurtarma yazılımıdır. Hatırlamadığınız ***** şeklinde görünen şifreleri görmenizi sağlar.

Kullanıcı giriş şifreleriniz, Internet Explorer (Sürüm 4,0-11,0), Mozilla Firefox (Tüm Sürümler), Google Chrome, Safari, Opera türü  Web Tarayıcılar  ile saklanır fakat uzun bir süre girmediğinizde bazen bu şifreleri unutabilirsiniz.

Bu tarayıcılarla giriş yaptığınız  Facebook, Yahoo, Google, ve GMail gibi popüler web siteleri de dahil olmak üzere herhangi bir web sitesinin kayıp / unutulmuş bir şifrelerini  WebBrowserPassView ile kurtarmanız mümkündür. Kayıp şifreleri aldıktan sonra, ‘Seçili Öğeleri Kaydet’ seçeneğini (Ctrl + S) kullanarak, metin / html / csv / xml dosyası içine kaydedebilirsiniz.

Bu programı Windows 2000 ve 64-bit sistemler de dahil olmak üzere, Windows 8, kadar başlayan, herhangi bir Windows sürümü üzerinde çalışıyor. Bu programı Unicode uygulama olduğundan, Windows’un eski sürümlerinde (Windows 98 / ME), desteklenmez.

Web tarayıcı ile kullanıcı girişi yapmak isteyip, şifresini unuttuğunuz sayfalarda ki yıldız şeklindeki şifreleri görüntülemek için kullanacağınız en iyi programlardan biridir. Türkçe dil paketi indir!  Zip File Password: wbpv28821@

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

webbrowserpassview

Sistem Gereksinimleri:

Bu programı Windows 2000’den, ve 64-bit sistemlerde dahil olmak üzere Windows 10, kadar olan herhangi bir Windows sürümü üzerinde çalışabilir. Bu program Unicode uygulama olduğundan, Windows’un eski sürümleri (Windows 98 / ME) sürümleri desteklenmez.

Şu anda, WebBrowserPassView harici sabit sürücü şifrelerini alamıyor. Bunun için daha sonra gelecek güncelleme desteği ile sabit sürücü şifreleri de görüntüleyecektir.

 

Yazan: meto

WebBrowserPassView 2.11 YAPILAN YORUMLAR