Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WebCopier Pro ikon

WebCopier Pro 7.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

WebCopier Pro – Website indirme Programı

 

WebCopier Pro, kurumsal veya kişisel amaçlar için web sitelerini bilgisayara indirme imkanı sağlayan bir programdır.

Şirketler, şirketin intranet içeriğini personel bilgisayarlarına / tabletlere / telefonlara aktarmak, satış kişisel, yedek kurumsal web siteleri, indirilen siteler yazdırmak için şirketlerin çevrimiçi kataloglarının ve broşürlerinin bir kopyasını oluşturmak için bu programı kullanabilir.

WebCopier Pro, kullanımı çok kolaydır ve “Yeni Proje Sihirbazı” her bir özelliğin nasıl daha iyi kullanılacağına dair çeşitli ipuçları sunarak her adımda size rehberlik eder.

Bir web sitesini kopyalamak için önce projeye bir ad vermeniz, ardından URL adresini girmeniz gerekir. Site kimlik doğrulaması gerektiriyorsa, hesap bilgilerinizi, özellikle kullanıcı adınızı ve şifrenizi girme olanağına sahipsiniz. Daha sonra, sadece bir çıktı klasörü seçersiniz ve indirmeye başlayabilirsiniz.

Tercih edilen web sitesini indirdikten sonra, dosyalarına göz atabilir, belirli bir öğeyi arayabilir, projeyi bir ZIP arşivine aktarabilir veya iPhone / iPad’inize kopyalayabilirsiniz. Bu şekilde, çevrimdışı olsanız bile, favori web sitenizin içeriğine yine de bakabilirsiniz.

Kopyalama sırasında,  ya açılır pencereleri yok saymanıza ya da aynı etki alanıysa ana tarayıcı penceresinde göstermenize olanak tanır. Ayrıca, site ve site dışı bağlantıları sınırlayabilir veya URL filtreleri ekleyerek neleri kopyalayacağınız veya atlayacağınız konusunda size ek denetim sunabilirsiniz.Kaydedilen içerikler kolaylıkla yazdırılabilir, böylece bir bilgisayar veya tablet kullanmadan bile bunları sayfa sayfa okuyabilirsiniz. Programın kullanışlı bir özelliği, bir indirme projesini belirli bir anda, örneğin bir film izlerken, mevcut faaliyetlerinize müdahale etmemek için gerçekleşecek şekilde ayarlamanıza olanak tanıyan “Zamanlayıcı” dır.

Bireyler en sevdikleri sitelerin, dergilerin, hisse senetlerinin tam kopyalarını kaydetmek için WebCopier’i kullanabilir. Geliştiriciler bu aracı web sitelerinin yapısını analiz etmek, bir web sitesinde ölü bağlantılar bulmak için kullanabilirler. Sayfamızdan programın iOS ve Mac sürümlerini de indirebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

WebCopier Pro

 

 

 

Yazan: meto

WebCopier Pro 7.0 YAPILAN YORUMLAR