Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WhatsApp ikon

WhatsApp 2.2305.7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Oylar, ortalama: 4,67 out of 5)
Loading...

WhatsApp – Whatsapp Masaüstü Uygulaması

 

WhatsApp, akıllı telefonlarda kullanılan mesajlaşma ve sesli iletişim uygulaması. Bilgisayarlarda kullanılan sürümü ücretsiz olarak sunuluyor.

En popüler mesajlaşma uygulamalarından olan bu programı bilgisayardan kullanmak için geliştirilen sürümü ile, akıllı telefonlarda olduğu gibi tüm özellikleri ile mesajlaşma yapabilirsiniz. Akıllı telefonlarda olduğu gibi çeşitli dosya ve sıkıştırılmış klasörler dahil olmak üzere video ve resimleri mesaj olarak göndermek sureti ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bununla beraber sesli mesaj gönderme özelliği de kullanılıyor. Bunun dışında ticari işletmeler için Business sürümü hizmeti de kullanılmaktadır.

Programın Masaüstü uygulaması  , size geniş bir ilgili işlev yelpazesi sunarak kişilerinizle hızlı ve verimli bir şekilde bağlantı kurmanıza yardımcı olabilecek hafif bir uygulamadır. Lütfen bu programın tüm özelliklerinden yararlanmak için bir WhatsApp hesabına ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Dahası, hem bilgisayarınızın hem de mobil cihazınızın İnternete bağlı olması gerekir.

Bu uygulama, geniş bir basit işlev yelpazesini kapsayan minimalist, şık bir kullanıcı arabirimiyle birlikte gelir. Bu nedenle, çok sayıda kullanıcı, bilgisayar becerilerine veya benzer uygulamalarla ilgili önceki deneyimlerine bakılmaksızın, önemli bir çaba harcamadan kontrollerini çalıştırabilir.

Programı ilk başlattığınızda, cihazlarınızın eşitlenmesi ve hesabınıza erişim hakkı vermesi için telefonunuzla bir QR kodu taramanız gerekir. Ayrıca, oturumunuzun açık tutulmasını veya belirli bir boşta kalma süresinden sonra otomatik olarak oturumunuzun kapatılmasını seçebilirsiniz.

WhatsApp, size bunu yapmanın birden çok yolunu sunarak kişilerinizle iletişim halinde kalmanıza yardımcı olabilir. Metin mesajları, ses veya video kayıtları, görüntüler ve ayrıca çeşitli diğer belgeler arasında seçim yapabilirsiniz. Web kameranızla fotoğraf çekip anında göndermek veya bilgisayarınızdan dosya seçmek mümkündür. Dahası, sohbet penceresi size özel düğmeyi tıklayarak ve listelerden tercih ettiğiniz ifadeyi seçerek mesajlarınıza ekleyebileceğiniz olağanüstü miktarda ifade sunar.

VirüsTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

WhatsApp

KULLANIM VİDEOSU

 

 

 

Yazan: meto

WhatsApp 2.2305.7 YAPILAN YORUMLAR