Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WhatsApp ikon

WhatsApp 0.3.5148 (Windows)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

WhatsApp – Bilgisayar için WhatsApp Uygulaması

 

WhatsApp, akıllı telefonlarda kullanılan mesajlaşma ve sesli  iletişim uygulaması. Bilgisayarlarda kullanılan sürümü ücretsiz olarak sunuluyor.

Uzun zamandır oldukça popüler olan bu mesajlaşma programı, Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia gibi akıllı telefonlar ile beraber kullanılıyordu. Tabi ki bu telefonlarınişletim sistemini kullanan tablet bilgisayarlar ile de kullanılıyordu. Geliştirici firma bu durumu bir tık daha ileri taşıyarak, Windows sürümünü de geliştirdi.

Artık Bilgisayarda bu uygulamayı kullanabileceksiniz. Telefon defteri listenizde ki tüm arkadaşlarınız ile, bu uygulamayı kurduğunuz bilgisayarınızdan hem yazışabilecek, hem de sesli sohbet edebileceksiniz. Ayrıca video, ses ve resim gibi dosyalar göndererek paylaşabilirsiniz. Programı sitemizden indirip ücretsiz olarak arkadaşlarınız ile sohbete başlayabilirsiniz. Program telefonlarınız ile senkronize çalışmaktadır. Telefon listesindeki arkadaşlar ile sohbet etmek için ve bu uygulamanın telefonunuzda da kurulu olması gerekmektedir.

WhatsApp

Neler Yapabilirsiniz?

Aileniz ya da iş arkadaşlarınız gibi, en önemli insan gruplarıyla iletişiminizi sürdürün. Grup sohbetleriyle mesaj, fotoğraf ve videoları aynı anda 256 kişiyle paylaşabilirsiniz. Ayrıca grubunuzu adlandırabilir, bildirimleri sessize alabilir veya özelleştirebilirsiniz.

Web ve masaüstündeki WhatsApp ile, tüm sohbetlerinizi bilgisayarınız ile sorunsuz bir şekilde senkronize edebilirsiniz, böylece sizin için en uygun olan cihazla sohbet edebilirsiniz. Başlamak için masaüstü uygulamasını indirin veya web.whatsapp.com adresini ziyaret edin.

Sesli aramalarda, başka bir ülkede olsalar bile, arkadaşlarınızla ve ailenizle ücretsiz * konuşabilirsiniz. Ücretsiz * görüntülü aramalarla, sesli veya yazılı metinlerin yeterli olmadığı durumlarda yüz yüze görüşmeler yapabilirsiniz. WhatsApp sesli ve görüntülü aramalar, cep telefonu planınızın sesli dakikaları yerine telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır, böylece pahalı arama ücretlerinden endişelenmenize gerek kalmaz.

En kişisel anlarınızdan bazıları WhatsApp’ta paylaşılıyor, bu yüzden uygulamanın en son sürümlerine uçtan uca şifreleme yaptık. Uçtan uca şifrelendiğinde, mesajlarınız ve çağrılarınız güvence altına alınır, böylece yalnızca siz ve iletişim kurduğunuz kişi WhatsApp bile değil, onları okuyabilir veya dinleyebilir;

Anında WhatsApp’a fotoğraf ve video gönderin. Dahili bir kamerayla sizin için en önemli anları bile yakalayabilirsiniz. WhatsApp ile, yavaş bir bağlantıda olsanız bile fotoğraflar ve videolar hızlı bir şekilde gönderilir.

PDF’leri, belgeleri, elektronik tabloları, slayt gösterilerini ve daha fazlasını e-posta ya da dosya paylaşım uygulamalarıyla uğraşmadan gönderin. 100 MB’a kadar belgeler gönderebilirsiniz, böylece istediğiniz kime ihtiyaç duyduğunuzu kolayca elde edebilirsiniz.

Yazan: meto

WhatsApp 0.3.5148 (Windows) BENZER İÇERİKLER
WhatsApp 0.3.5148 (Windows) YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları