Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows 11 logo

WhyNotWin11 2.5.0.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

WhyNotWin11 – Win11 İçin Test Yazılımı

 

WhyNotWin11 kullanarak, bilgisayarınızın Windows 11’i çalıştırmak için mevcut sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını öğrenin.

Resmi Windows 11‘in piyasaya sürülmesiyle, birçoğunuz muhtemelen bilgisayarınızın yeni işletim sistemini güzel ve sorunsuz çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyorsunuz. WhyNotWin11 , bu soruyu yanıtlamak için tasarlanmış küçük bir komut dosyasıdır.

Sonuçlar mevcut bilinen gereksinimlere dayanmaktadır

Uygulama taşınabilirdir ve bu nedenle istediğiniz yere indirir indirmez kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama, nelerin geliştirilebileceğine veya makinenizin en son Windows sürümünü çalıştırmasını neyin engellediğine ilişkin ayrıntıları görüntüleyen tek pencereli bir arabirimle birlikte gelir.

Arayüzde de belirtildiği gibi, uyumluluk sonuçları mevcut bilinen gereksinimlere dayanmaktadır. Temel olarak araç, önyükleme türü, CPU üretimi, CPU çekirdek sayısı, CPU frekansı, disk bölümleme, RAM, Güvenli Önyükleme, Depolama ve minimum TPM’yi kontrol eder.

Beklediğiniz gibi, sonuçlar renk kodlarıyla görüntülenir, yani kırmızı gereksinimi karşılamaz, yeşil ise ön koşulların karşılandığını gösterir. Sarı renk, belirli bir gereksinimin henüz bilinmediğinin bir göstergesi olarak kullanılır.

Testlerimiz sırasında, aracın boş bir düz metin dosyası oluşturduğunu fark ettik. Bunun, muhtemelen uyumluluk sonuçlarını kaydetme rolüne sahip olan gelecekteki bir sürümün parçası olduğunu varsayıyoruz.

Bilgisayarınızı Windows 11’e hazırlamanıza yardımcı olacak kullanışlı bir araç

Elbette, Windows’un en son sürümünü çalıştırabilen çoğu bilgisayarın Windows 11 ile de uyumlu olacağını varsaymak güvenlidir. Sonra yine, makineniz onu çalıştıramıyorsa, Microsoft’un açıkladığı gibi endişelenmeyin. Windows 10 için güncellemeler yayınlamaya devam edecek.

Makinenizin Windows 11’i çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyorsanız veya başlatıldığı anda kullanmaya başlayabilmeniz için yükseltmek isteyip istemediğinizi merak ediyorsanız, bu programı denemeyi düşünebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

WhyNotWin11

PROGRAM VİDEOLARI

 

 

 

Yazan: meto

WhyNotWin11 2.5.0.4 BENZER İÇERİKLER
WhyNotWin11 2.5.0.4 YAPILAN YORUMLAR