Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WinBin2Iso_ikon-removebg-preview

WinBin2Iso 6.06

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oylar, ortalama: 3,50 out of 5)
Loading...

WinBin2Iso – ISO Oluşturma Programı

 

WinBin2Iso,BIN CD veya DVD görüntülerini ISO görüntülerine dönüştürür. 2GB üzerindeki dosyalar da sorun değildir ve tüm Windows ve Server işletim sistemlerinde çalışır.

Hızlı bir dönüşüm söz konusu olduğunda, tam olarak ihtiyacınız olan şey WinBin2Iso dönüşüm aracıdır. Temiz ve gerçek bir sabit sürücüde, 1 gigabayt / dakikadan fazla. Bu arada, % 13’e kadar disk alanı tasarrufu sağlarsınız. Özellikle  kullanımı çok kolay bir uygulamadır. Bu nedenle yeni başlayanlar ve daha ileri düzey kullanıcılar, yardım kılavuzu olmadan bile hangi özelliğin hangisi olduğunu anlayabilirler.

Programı kullanmak için: Kurulum anında, kullanıcıdan kaynak dosyayı ve hedefi seçmesinin istendiği tek bir ana pencereden başka bir şeye sahip değildir, bu nedenle tüm kurulum işlemi sadece birkaç saniye sürer. Programı başlat. Programı ilk defa kullandığınızda size bir lisans ekranı sunacaktır. Program ücretsizdir ve lisans bilgileri yalnızca ilk defa (PC başına) görüntülenir. Bin dosyası Kaynak yolunu ve ISO dosyası hedef yolunu seçin ve ‘Dönüştür’ düğmesine basın.WinBin2Iso, 2 GB’den büyük dosyalarla da çalışabilir, bu nedenle uygulama DVD görüntülerini dönüştürürken kesinlikle sorun yaşamamalıdır. Dönüşüm süreci kendiliğinden çok hızlı ilerliyor ve bilgisayar kaynaklarında minimum ayak izi ile işi tamamlamak genellikle sadece birkaç dakika sürüyor.

Ne yazık ki, iyileştirilmesi gereken şeyler var ve bazı özelliklerin olmaması, bazı kullanıcıları BIN dosyalarını ISO formatına dönüştürmek için özel bir araç aramaya zorlayabilir. Ana pencereyi bile küçültemezsiniz, bu nedenle uygulama dönüşümü gerçekleştirirken pencereyi ekranın üstünde tutmanız yeterlidir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

WinBin2Iso

 

 

 

Yazan: meto

WinBin2Iso 6.06 YAPILAN YORUMLAR