Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows Media Player ikon

Windows Media Player 12

Windows Media Player – Windows Dahili Video Oynatıcısı

Medya kitaplıklarınızı kolayca yönetin

Programı açarken fark edeceğiniz ilk şey, ara yüzün medyanızı daha kolay düzenlemenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış olmasıdır. Kitaplıklar iyi yapılandırılmıştır ve size müzik, video ve resimlerin yanı sıra kaydedilmiş TV şovlarına veya multimedya dosyalarını içeren ağ konumlarına hızlı erişim sağlar.

Arama oldukça hızlıdır, ” Geri ” ve ” İleri ” düğmeleri multimedya dosyalarını oynatırken ve aynı zamanda kütüphane dosyalarını düzenlerken biraz daha fazla kontrol sağlar. Ayrıca Microsoft Windows Media Player, Xbox360 dahil ek cihazlar için destekle birlikte gelir.

Taşınabilir oynatıcınızı hızla senkronize edin

Uygulama, video ve müzik oynatmanın yanı sıra MP3 çalarlar gibi taşınabilir cihazları bilgisayarınızda depolanan müzik kitaplıklarıyla senkronize etmenin uygun bir yolunu sunar. Gadget’ı bilgisayarınıza bağlamanız yeterlidir; gerisini program kendisi halleder.

Yazılım ayrıca, ses disklerini minimum çabayla yazmak için özel bir işlev içerir. Bir CD’ye koymak istediğiniz tüm şarkıları içeren yazma listeleri oluşturabilir ve ardından derlemenin birkaç dakika içinde yazılması için diski takabilirsiniz.

Windows Media Player

Video ve ses oynatmayı geliştirin

Bu program, hem filmlerin hem de müziğin keyfini tam anlamıyla çıkarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi geliştirme sunar. Çapraz geçiş ve otomatik ses seviyelendirme, ses frekanslarını, SRS WOW efektlerini ve hatta üç Dolby Digital profilini kolayca ayarlamak için bir grafik ekolayzır seçenekleri vardır.

Video oynatma için, parlaklık, kontrast, renk tonu ve doygunluk gibi ayarlayabileceğiniz bazı ayarlar da vardır. Desteklenen formatların listesi etkileyicidir ve bazı müzik dosyası türleri varsayılan olarak tanınmasa da, gerekli codec bileşenlerinin sisteminize yüklenmiş olması koşuluyla bunlar çalınabilir.

 

Yazan: meto

Windows Media Player 12 YAPILAN YORUMLAR