Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WinToUSB ikon

WinToUSB 7.6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

WinToUSB – USB Boot Disk Hazırlama

 

WinToUSB, harici sabit sürücüye, USB flash sürücüye tamamen işlevsel bir Windows yüklemek ve çalıştırmak için kullanılan bir programdır.

Çok basit ve verimli, sadece birkaç basit adım ve birkaç dakika ile, ilk taşınabilir Windows 10/8/7’yi doğrudan bir ISO, WIM, ESD, SWM, VHD, VHDX görüntü dosyasından veya CD / DVD’den oluşturabilirsiniz. Mevcut Windows işletim sistemi kurulumunu (Windows 7 veya üzeri) USB veya Thunderbolt sürücüsüne taşınabilir Windows olarak kopyalamak için kullanabilirsiniz.Program, Windows 10/8/7/2019/2016/2012/2010/2008 R2 kurulum ISO dosyasından Windows kurulum ve USB flash sürücü oluşturmayı da destekler. Böylece Windows’u USB flash sürücüden kolayca yükleyebilirsiniz. Windows kurulum diski oluşturmak için en çok kullanılan programlardan biridir.

Sihirbaz tarzı arayüz sayesinde, verilen talimatlar sayesinde bölgede çok az deneyiminiz olsa veya hiç deneyiminiz olmasa bile bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Windows’u USB flash veya sabit sürücünüze yüklemek için bir ISO görüntüsü veya gerekli verileri içeren bir CD / DVD kullanabilirsiniz.

Bu uygulama, bir Windows To Go sürücüsü oluşturmak için Windows 7 ila 10’un herhangi bir sürümünü kullanmanıza olanak tanır; bu, ana bilgisayarın işletim sisteminden bağımsız olarak herhangi bir bilgisayara bağlayabileceğiniz ve çalıştırabileceğiniz anlamına gelir.

Ek olarak, birden çok bilgisayarda ön yüklenebilir; ilk bağlantıda, sistem donanımını otomatik olarak algılar, ardından gerekli sürücüleri indirir ve kurar, böylece aynı bilgisayara bir sonraki bağlanışında uygun araçları anında belirleyecektir. Tüm yazılımlar böyle bir işletim sisteminde çalışmayı desteklemediğinden, başlangıçta test edilmeleri ve daha sonra belirli bir yardımcı programa güvenebileceğiniz durumlarda zorluklarla karşılaşmanızı önlemeleri tavsiye edilir.

Bilginin çıkarılacağı belirli bir ISO görüntüsünü veya CD / DVD’yi seçtikten sonra WinToUSB, Windows’u yüklemek istediğiniz flash veya sabit sürücüyü seçmenize izin verir. Ardından, tercih edilen sistem bölümünü ve önyükleme bölümünü seçebilir, ardından ‘İleri’ düğmesine basabilir ve uygulamanın kendi rolünü yapmasına izin verebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

 

Yazan: meto

WinToUSB 7.6 YAPILAN YORUMLAR