Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WinUtilities_Free_Edition_ikon-removebg-preview

WinUtilities Free Edition 15.78

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

WinUtilities Free Edition – Bilgisayar Bakım Programı

 

WinUtilities Free Edition, Microsoft Windows için çok işlevli bir sistem performansı ve optimizasyon pprogramı.

Bu araç, bilgisayarınızın performansını güçlendirmek, güvenliğini artırmak, ayarlarını değiştirmek ve optimize etmek için kişiselleştirmenize olanak tanır. Registry Cleaner, yazılımı her yüklediğinizde ve kaldırdığınızda oluşan kötü Kayıt Defteri girdilerini temizleyerek sisteminizi daha kararlı hale getirir. Programın Registry Optimizer, tüm sisteminizi daha sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalıştırarak Kayıt Defterinizi birleştirir ve yeniden oluşturur.

Program, sabit diski temizlemek ve optimize etmek için güçlü araçlar içerir. Disk Temizleyici, dağınıklığı ve gereksiz dosyaları bilgisayarınızdan silerek daha hızlı çalışmasını sağlar. DiskDefrag modülü, sabit sürücünüzü verimli bir şekilde çalıştırarak birleştirir. WinUtilities‘in Windows Doktorları Windows’un daha hızlı çalışmasını sağlar. Bellek Optimize Edici, sisteminizdeki her programı çalıştırmayı bıraktığınızda belleğin düzgün şekilde serbest bırakılmasını sağlar. Diğer özellikler arasında güvenli dosya silme, geri dönüşüm kutusu parçalama, bakım görevleri planlama ve dosya kurtarma bulunur.

Bu program, bilgisayarı temizlemek ve onarmak için, gereksiz verileri kaldırmak, bozuk kayıt defteri girdilerini düzeltmek, geçersiz kısa yolları silmek ve programları kaldırmak konusunda bazı optimizasyon önerilerinde bulunabilir. İş istasyonu optimizasyonu ve iyileştirmeleri söz konusu olduğunda, sabit disk ve kayıt defterindeki parçaları azaltmak, RAM’i izlemek ve boşaltmak, BHO’ları (Tarayıcı Yardımcı Nesneleri) ortadan kaldırmak ve ayrıca sistem başlangıcında otomatik olarak çalışan uygulamaları yönetmek mümkündür.

Gizlilik ve güvenlik söz konusu olduğunda, izinsiz giriş durumunda ziyaret edilen web siteleri gibi web tarayıcısı etkinliklerini temizleyebilir, etkin işlemleri denetleyebilir ve sonlandırabilir, yürütülebilir dosyaları yetkisiz kullanımdan koruyabilir, dosyaları kurtarmanın ötesinde parçalayabilir ve önceden silinmiş kurtarma girişiminde bulunabilirsiniz. 

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

WinUtilities Free Edition

 

 

Yazan: meto

WinUtilities Free Edition 15.78 BENZER İÇERİKLER
WinUtilities Free Edition 15.78 YAPILAN YORUMLAR