Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WinUtilities_ikon-removebg-preview

WinUtilities 15.86

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

WinUtilities  – Ücretsiz Sistem Bakım Programı

 

WinUtilities,  Microsoft Windows için çok fonksiyonlu sistem performansı ve optimizasyon paketi içeren bir programdır

Bilgisayarın performansını arttırmak ve güvenliğini sağlamak için ücretsiz kullanabilirsiniz. Kendi içerisinde dahili olarak bulunan 25 adet bakım aracı ile mükemmel bir optimizasyon sağlarsınız. Bilgisayar kullanıcıları için sistem bakım araçları, vazgeçilmez programlardır. Çünkü ne yaparsak yapalım, bilgisayarlar asla ilk kurulduğu günkü gibi olmuyor. Zamanla biriken hatalar veya arızalar yüzünden, bilgisayar sistem çökmesi riski ile karşı karşıya gelebiliyor. Bu yüzden mutlaka sık sık sistem bakım araçları kullanarak, bilgisayarı optimize etmemiz kaçınılmaz bir gerekliliktir.

WinUtilities,  ihtiyacınız olan sistem bakım araçları içinden popüler olan bir kaç tanesinden biridir. Ayrıca aynı özelliklere sahip yazılımlar içerisinden ‘en iyisi’ de denilebilir. Kullanımı son derece kolay olan bu yazılımı bilgisayarınıza yükleyerek, bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz. Böylece bilgisayarınız verimlilik bakımından %50 daha fazla güçlenecek.  Buna benzer çok sayıda aynı veya yakın özelliklerde çok sayıda programlar olmasına karşın, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir kaç programdan biridir.

İş istasyonu optimizasyonu ve iyileştirmeleri söz konusu olduğunda, sabit disk ve kayıt defterindeki parçaları azaltmak, RAM’i izlemek ve boşaltmak, BHO’ları ortadan kaldırmak (Tarayıcı Yardımcı Nesneleri) ve ayrıca sistem başlangıcında otomatik olarak çalışan uygulamaları yönetmek mümkündür.

Gizlilik ve güvenlik söz konusu olduğunda, izinsiz giriş durumunda ziyaret edilen web siteleri gibi web tarayıcısı etkinliklerini temizleyebilir, etkin işlemleri denetleyebilir ve sonlandırabilir, yürütülebilir dosyaları yetkisiz kullanımdan koruyabilir, dosyaları kurtarmanın ötesinde parçalayabilir ve önceden silinmiş kurtarma girişiminde bulunabilirsiniz. 

Bire bir aynı özellikleri taşımıyor olması normal bir durum olmakla beraber, daha önce yaptığımız karşılaştırma testlerinde, diğer optimizasyon araçları ile arasında benzer özellikler taşıdığını ve işini başarılı olarak yaptığını gördük. Buna karşılık başarı seviyesi bir kaç optimizasyon programları arasından bizim için ‘en iyisi’ diye ayırma taraflılığımız yoktur. Fakat kesinlikle iyi programların arasında olduğunu söyleyebiliriz. Hemen şimdi indirip kullanmaya başlayın.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

WinUtilities

Başlıca Özellikleri:

 PC hızını artırmak, sinir bozucu hataları ve çökmeleri gidermek.
 İnternet izlerini silmek ve gizliliği korumak.
 Bilgisayar optimizasyonu için, içerisinde entegre 20’den fazla araç bulundurur.

 

Yazan: meto

WinUtilities 15.86 BENZER İÇERİKLER
WinUtilities 15.86 YAPILAN YORUMLAR