Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

WinZip 24

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

WinZip – En Popüler Dosya Sıkıştırma Programı

 

WinZip, büyük dosyaları sıkıştırmak ve böylece daha kolay bir şekilde transfer etmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Zip, ZipX, RAR, 7Z, TAR, GZIP ve daha fazlasını içeren  tüm önemli dosya sıkıştırma türlerini sadece bir tıklama ile sıkıştırabilirsiniz.

Sıkıştırmak istediğiniz dosyaların güvenliğini sağlamak için dosyalara şifre atayabilir ve  fligran ekleyebilirsiniz. Sıkıştırdığınız büyük boyutlu dosyaları bulut teknolojisi ile sosyal ortamlarda kolayca paylaşabilirsiniz. Büyük boyutlu dosyaları sıkıştırma ihtiyacı hissettiğimiz ilk zamanlardan beri, WinZip sıkıştırma aracı en iyi yazılımlardan biri olarak, kullanıcıların yanında olmuştur.

Ürün yıllardan beri bu konuda en popüler program olarak bilinmektedir. Bizimde şimdiye kadar denediğimiz ve kullandığımız sıkıştırma programları içerisinden en iyi sıkıştırma programı diyebileceğimiz bir programdır. Sahip olduğu özellikler ve kalitesi itibarı ile ücrete mukabil satılmaktadır. Sitemizden deneme maksatlı indirip kullanabilir, beğenmeniz durumunda 29,95 $ ve 49,95 $’lık iki farklı seçenekten birini satın alabilirsiniz.

winzip

Özellikleri:

Anında Zip ve unzip seçeneği
Bankacılık düzeyinde AES şifreleme ile Dosya koru
Bulut hizmetleri ile Sorunsuz paylaşım
e-posta ile Zip ve büyük dosya göndermek
Diğer birçok uygulama için WinZip Eklentileri
WinZip Express, popüler  diğer uygulamalarda çalışırken bile özellikleri kullanmanızı sağlar.
Otomatik gizle kaydırma çubukları
Dokunmatik özellikli cihazlarda kullanıma elverişlidir.
Zip dahil sıkıştırılmış dosya türleri seçimi, Zipx, RAR, 7zip, BZ2, LHA / LZH, VHD / VDMK, XZ ve daha birçok sıkıştırılmış içeriği destekler.

 

 

Yazan: meto

WinZip 24 BENZER İÇERİKLER
WinZip 24 YAPILAN YORUMLAR
  • Cheap
    1 sene önce

    Benimde bildiğim en popüler sıkıştırma programı bu fakat bir diğeri de winrar. Ben kolay kullanımı nedeni ile winrar tercih ediyorum