Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WinZip icon

WinZip 26.0.14575

WinZip – En Popüler Dosya Sıkıştırma Programı

 

WinZip, büyük dosyaları sıkıştırmak ve böylece daha kolay bir şekilde transfer etmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Zip, ZipX, RAR, 7Z, TAR, GZIP ve daha fazlasını içeren  tüm önemli dosya sıkıştırma türlerini sadece bir tıklama ile sıkıştırabilirsiniz.

Sıkıştırmak istediğiniz dosyaların güvenliğini sağlamak için dosyalara şifre atayabilir ve  fligran ekleyebilirsiniz. Sıkıştırdığınız büyük boyutlu dosyaları bulut teknolojisi ile sosyal ortamlarda kolayca paylaşabilirsiniz. Büyük boyutlu dosyaları sıkıştırma ihtiyacı hissettiğimiz ilk zamanlardan beri, WinZip sıkıştırma aracı en iyi yazılımlardan biri olarak, kullanıcıların yanında olmuştur.Ürün yıllardan beri bu konuda en popüler program olarak bilinmektedir. Bizimde şimdiye kadar denediğimiz ve kullandığımız sıkıştırma programları içerisinden en iyi sıkıştırma programı diyebileceğimiz bir programdır. Sahip olduğu özellikler ve kalitesi itibarı ile ücrete mukabil satılmaktadır. Sitemizden deneme maksatlı indirip kullanabilir, beğenmeniz durumunda Standart sürümünü 433,15 TL’den  satın alabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

winzip

İNCELEME VE KULLANIM VİDEOSU

Özellikleri:

Anında Zip ve unzip seçeneği
Bankacılık düzeyinde AES şifreleme ile Dosya koru
Bulut hizmetleri ile Sorunsuz paylaşım
e-posta ile Zip ve büyük dosya göndermek
Diğer birçok uygulama için WinZip Eklentileri
WinZip Express, popüler  diğer uygulamalarda çalışırken bile özellikleri kullanmanızı sağlar.
Otomatik gizle kaydırma çubukları
Dokunmatik özellikli cihazlarda kullanıma elverişlidir.
Zip dahil sıkıştırılmış dosya türleri seçimi, Zipx, RAR, 7zip, BZ2, LHA / LZH, VHD / VDMK, XZ ve daha birçok sıkıştırılmış içeriği destekler.

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
WinZip - En Popüler Dosya Sıkıştırma Programı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

WinZip 26.0.14575 YAPILAN YORUMLAR