Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise Auto Shutdown 1.7.6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Wise Auto Shutdown – Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı

 

Wise Auto Shutdown, bilgisayarı otomatik olarak kapatmak için kullanacağınız ücretsiz bir otomatik kapatma programı.

Bu program sadece bilgisayarı kapatma programı değildir. Aynı zamanda zaman ayarlayıcısı kullanarak, bilgisayarı uyku moduna geçirme, hazırda bekletme, güç tasarrufu moduna geçirme ve istediğiniz zaman bilgisayarı otomatik olarak açma işlevlerini de sağlar.

Wise Auto Shutdown ile günlük, belirli bir zamanda, belirli bir tarih ve saatte veya görevin aktif olduğu andan itibaren manuel olarak geçtiği bir sürenin sonunda, yürütülecek görevi zamanlayabilirsiniz. Hatırlatıcıları etkinleştirebilirsiniz, böylece görevi yürütmeden 5 dakika önce haberdar olun. O zamana kadar tamamlanmamış bir işiniz varsa, görevi 10 dakika veya 4 saate kadar geciktirebilirsiniz.

Bir programın Arayüzü daha basit olamazdı. Menü yok, karmaşık seçenek veya iletişim kutusu yok. Açıkça iki panele ayrılmıştır. Hangi görevi solda oluşturmak istediğinizi kolayca seçebilir ve o görevin sağda yürütülmesini istediğiniz zamanı belirleyebilir ve ardından görevi başlatabilirsiniz. Saniyeler içinde askıda kalmasını sağlayabilirsiniz.

Bir kaç tıklama ile basit bir şekilde bilgisayarınız için belirlediğiniz görev zamanlamasını çalıştırabilir veya iptal edebilirsiniz. Aslında program olmadan bu işi yapmanın yollarıda bulunuyor. Fakat herkes için en kolay yolu bu yardımcı programdan faydalanmaktır.

Wise Auto Shutdown tamamen ücretsizdir. Düşük miktarda CPU ve sistem belleği gerektirir. Windows 10 ve diğer Windows işletim sistemlerinde (64 ve 32-bit), Windows XP ve üstü işletim sistemlerinde mükemmel bir şekilde çalışmak için geliştirilmiş ve tam olarak test edilmiştir. Sahip olduğunuz ne olursa olsun – bir masaüstü veya dizüstü bilgisayar.

Wise Auto Shutdown

Yazan: meto

Wise Auto Shutdown 1.7.6 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları