Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise Duplicate Finder 2.0.1.56

Wise Duplicate Finder – İkiz Dosya Bulma Aracı

 

Wise Duplicate Finder, bilgisayarınızdaki eşleşen içerikten kurtulmanıza yardımcı olan, çeşitli karşılaştırma modları ve toplu iş desteği sağlayan yinelenen bir dosya arama aracı.

Bilgisayarınızdaki yinelenen dosyalar disk alanını kaplar, başka bir şey depolamanız gerekebilir, bu nedenle bunları düzenli aralıklarla kaldırmak bir zorunluluktur. Bu konuda size yardımcı olabilecek çok sayıda uygulama var. Bunlardan biri bu programdır.

Aramanızı yinelenen dosyalar için filtreleme

Bu hafif uygulama, benzer veya aynı içeriğe sahip dosyaları arayarak tüm bilgisayarı veya yalnızca belirli bir klasörü analiz edebilir. Dosya adlarını ve dosya boyutlarını karşılaştıracak, kısmi eşleşmeleri arayacak veya yalnızca tam eşleşmeleri dikkate alarak arama sonuçlarını daraltacak şekilde yapılandırabilirsiniz.

Ek olarak, ‘Gelişmiş Ayarlar’ penceresinde dosya türü (görüntüler, ses veya video dosyaları, belgeler, arşivler ve e-postalar), minimum veya maksimum dosya boyutu veya adı kullanıcı tanımlı olan dosyalar gibi daha fazla kriter vardır. anahtar kelimeler. Ayrıca, tüm dizinleri aramadan hariç tutabilir veya sıfır baytlık dosyaları aramak için Wise Duplicate Finder‘ı kullanabilirsiniz.

Kopyaları kolaylıkla yönetin ve ihtiyacınız olmayan dosyaları silin

Uygulamanın bulguları bir listede düzgün bir şekilde görüntülenir ve her dosya çifti veya kopya grupları farklı şekilde renklendirilir, bu da onları daha kolay belirlemenize yardımcı olur. Yinelenenlerden daha hızlı kurtulmanıza yardımcı olmak için,  her bir yinelenen grupta bir dosya tutmayı seçmenize olanak tanır. Her bir onay kutusunu manuel olarak tıklamanıza gerek kalmadan seçimi tersine çevirmek de mümkündür.

Yalnızca birkaç tıklamayla, bir dosyanın konumunu Windows Gezgini’nde açabilir, özelliklerini kontrol edebilir veya seçilen girişleri silebilirsiniz. Varsayılan olarak, ihtiyaç duyduğunuz bir dosyayı yanlışlıkla silmeniz durumunda, sildiğiniz dosyaları belirli bir konuma yedeklemek üzere ayarlanmıştır, ancak bu seçenek ‘Ayarlar’ penceresinde değiştirilebilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Wise Duplicate Finder

 

 

Yazan: meto

Wise Duplicate Finder 2.0.1.56 YAPILAN YORUMLAR