Wise Memory Optimizer ikon

Wise Memory Optimizer 4.1.3

Wise Memory Optimizer – Bellek Optimizasyonu Programı

 

Wise Memory Optimizer, adından da anlaşılacağı gibi, fiziksel belleği serbest bırakarak bilgisayarınızın performansını optimize etmek olan hafif ve taşınabilir bir yazılımdır. Bu tür araçlarda çok az deneyimi olan veya hiç deneyimi olmayanlar bile tüm kullanıcı türlerine yöneliktir.

Kurulum bir gereklilik olmadığından, program dosyalarını sabit sürücüde herhangi bir yere bırakabilir ve yürütülebilir dosyayı doğrudan çalıştırabilirsiniz. Alternatif olarak, programı bir USB flash sürücüye, harici sabit sürücüye veya benzer bir depolama birimine taşınabilir şekilde kopyalayarak istediğiniz yerden kullanırsınız.

Daha da önemlisi, Windows Kayıt Defteri alanınına yeni girdiler veya değişiklikler yapmamakla beraber, program kaldırıldıktan sonra dosyaların sabit sürücüde kalmaması özelliğine sahiptir. Programın arayüzü basit bir düzen ile küçük bir pencereden yapılır.

Wise Memory Optimizer, dağıtım sırasında bilgisayarınızın kullanılmış, boş ve toplam belleğini bir pasta grafikle birlikte otomatik olarak hesaplar ve görüntüler. Optimizasyon işlemi, bir düğmeye tıklayarak başlatılır. Ayarlar ekranından birkaç seçenek yapılandırılabilir. Örneğin, boş bellek belirtebileceğiniz bir düzeyin altında olduğunda otomatik optimizasyon modunu etkinleştirebilir ve CPU boş moddayken bile Akıllı Bellek Optimize Edici’yi çalıştırabilir ve ayrıca boşaltmak istediğiniz bellek miktarını ayarlayabilirsiniz.

Wise Memory Optimizer

 

 

Yazan: meto

Wise Memory Optimizer 4.1.3 YAPILAN YORUMLAR