Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wise Memory Optimizer ikon

Wise Memory Optimizer 4.1.8

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Wise Memory Optimizer – Bellek Optimizasyonu Programı

 

Wise Memory Optimizer, adından da anlaşılacağı gibi, görevi fiziksel belleği serbest bırakarak bilgisayarın performansını optimize etmek olan hafif ve taşınabilir bir yazılımdır. Bu tür araçlarda çok az deneyimi olan veya hiç deneyimi olmayanlar bile tüm kullanıcı türlerine yöneliktir.

Kurulum bir gereklilik olmadığından, program dosyalarını sabit sürücüde herhangi bir yere bırakabilir ve yürütülebilir dosyayı doğrudan çalıştırabilirsiniz. Alternatif olarak, programı bir USB flash sürücüye, harici sabit sürücüye veya benzer bir depolama birimine taşınabilir şekilde kopyalayarak istediğiniz yerden kullanırsınız.

Daha da önemlisi, Windows Kayıt Defteri alanına yeni girdiler veya değişiklikler yapmamakla beraber, program kaldırıldıktan sonra dosyaların sabit sürücüde kalmaması özelliğine sahiptir. Programın ara yüzü basit bir düzen ile küçük bir pencereden yapılır.

Wise Memory Optimizer, dağıtım sırasında bilgisayarınızın kullanılmış, boş ve toplam belleğini bir pasta grafikle birlikte otomatik olarak hesaplar ve görüntüler. Optimizasyon işlemi, bir düğmeye tıklayarak başlatılır. Ayarlar ekranından birkaç seçenek yapılandırılabilir. Örneğin, boş bellek belirtebileceğiniz bir düzeyin altında olduğunda otomatik optimizasyon modunu etkinleştirebilir ve CPU boş moddayken bile Akıllı Bellek Optimize Edici’yi çalıştırabilir ve ayrıca boşaltmak istediğiniz bellek miktarını ayarlayabilirsiniz.

VirüsTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Wise Memory Optimizer

 

KULLANIM VİDEOSU

 

Yazan: meto

Wise Memory Optimizer 4.1.8 YAPILAN YORUMLAR

 • meto
  1 sene önce

  Canım benim Teşekkür ederim. Her zaman ne lazımsa yanındayım

 • EfeAslan Demir
  1 sene önce

  güzel iş böyle çalışmaya devam et

 • efe
  1 sene önce

  abi teşşekür ederim seni youtubeden takip eden EfeAslan Demir im bu program benim bilgisayarımı hızlattı iyi çalışmalar diliyorum.