Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wolfenstein: Enemy Territory 2.60

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wolfenstein Enemy Territory, takım olarak savaşacağınız FPS türü multiplayer çok oyunculu ücretsiz savaş oyunudur.

32 oyuncuya kadar multiplayer desteği sunan Wolfenstein Enemy Territory savaş iletişim ve takım çalışması konusunda kendinizi test etmenizi sağlar. Oyuncular eşsiz mücadele yetenekleri ile beş farklı karakter olarak mücadele eder.

Düşman üniformaları çalmak ve avantaj kazanmak için mücadele anında köprü, nöbetçi kuleleri ve ileri operasyon bazında da dahil olmak üzere kara mayınları ve savaş yapılarını kullanırsınız. Ayrıca, takımınız ile beraber düşman hatlarının gerisinde gizli keşif yapabilirsiniz. Oyun içerisinde düşman hatlarını hava saldırısı için işaretleyebilir ve yaralı askerlerinize ilk yardım sağlayarak onları tedavi edebilirsiniz.

Wolfenstein Enemy Territory birden fazla nesnel tabanlı senaryolar ile birbirine bağlanmış bir dizidir. Oyun boyunca, oyuncuların savaş duygusu ve her biri kendi sınıfına özgü yetenekleri gelişir. Her oyuncu kendine özgü kaskları ile kendi saflarını temsil eder.  Mayınlar, dürbün, MG-42 tüfek, Susturuculu tabanca, Keskin Nişancı Tüfeği vve ezici bir cephanelik gücü ile mükemmel bir aksiyon oyunu ile baş başa kalacaksınız.

Wolfenstein Enemy Territory

Yazan: meto

Wolfenstein: Enemy Territory 2.60 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları