Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wondershare Recoverit 11.5.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Wondershare Recoverit – Veri Kurtarma Programı

 

Wondershare Recoverit, herhangi bir sebepten dolayı silinen dosyaları, silinen resimleri ve tüm verileri kurtarmak için kullanacağınız bir veri kurtarma yazılımı görevi sağlar.

Bilgisayar kullanımı ile beraber kişisel verilerin güvenliği oldukça önem kazanmaya başladı. Herhangi bir bilgisayar arızası, bir virüs veya kişisel kullanım hatası ile silinen dosyaları geri getirmek isteyebiliriz. Recoverit gibi bir program böyle durumlarda herkes için kurtarıcı olabilir.

Uygulamayı ilk başlattığınız anda, Windows 10 mağaza uygulamalarını anımsatan modern görünümlü bir kullanıcı arayüzü ile karşılaşıyorsunuz. Her şey sezgisel ve minimalist bir şekilde düzenlenmiştir, böylece ne yapmanız gerektiğini her zaman bilirsiniz. Tüm tarama işlemleri, yanlışlıkla silinen dosyaların tipik kurtarılmasından bölüm biçimi veya arızası nedeniyle kaybolan dosyaların kurtarılmasına kadar çeşitli kategorilere ayrılmıştır.

Bir kurtarma kategorisi seçtikten sonra, size adım adım rehberlik edecek sihirbaz benzeri bir işlemle karşılaşacaksınız ve sonunda seçilen medyanın tarama sonuçlarını görüntüleyerek bitireceksiniz. Yalnızca resimler, müzik, genel MS Office dosyaları ve hatta OST veya PST gibi Outlook’a özgü posta dosyaları gibi kurtarmak istediğiniz dosya kategorilerini seçme seçeneğiniz vardır.

Bir dosya taramasının ne kadar süreceği ile ilgili hiçbir değişken yoktur, kurtarılabilecek veri miktarı veya bilgisayarınızın genel işlem gücü olabilir. Son olarak, uygulama istediğiniz tüm verileri başarıyla kurtardığında, onu belirli bir dosya dizinine aktarabilirsiniz. Programı satın almak istediğinizde, 69,95$’dan başlayan fiyatları bulunuyor.

Not: Programı indiremezseniz bir VPN aracı kullanabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Wondershare Recoverit

 

Yazan: meto

Wondershare Recoverit 11.5.2 YAPILAN YORUMLAR