Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WPS Office Free ikon

WPS Office Free 11.2.0.11513

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

WPS Office Free – Ücretsiz Office Programı

 

WPS Office Free, Microsoft Office programına alternatif ücretsiz ve çok kullanışlı bir office programıdır.

Bu yazılım paketi, Kingsoft Writer, Kingsoft Presentation ve Kingsoft Spreadsheets adında her biri kendi özel amacına ve çok sayıda fonksiyona sahip üç farklı bileşen sunar. Program, Microsoft Office Word, Power Point ve Excel modüllerine alternatif seçenekler sunar. Sadece alternatif bir seçenek olmakla kalmaz. Aynı zamanda Microsoft Office dosyalarını açabilir. Bu program ile oluşturduğunuz dosyalar da Microsoft Office programı tarafından çalıştırılabilir.

Program, sayısız seçenek ve araç içeren bir metin editörüdür. Yazı tiplerini, renkleri, hizalama türlerini değiştirebilmenin, madde işaretlerini veya özel karakterleri ve sembolleri değiştirebilmenin yanı sıra, tablolar veya resimler, şekiller veya grafikler veya tarih ve saat damgaları da ekleyebilirsiniz. Ayrıca, işinizi kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz mektuplar, faturalar, özgeçmişler, notlar, zaman çizelgeleri, sözleşmeler ve diğer standartlaştırılmış belgeler için bir dizi ‘Önerilen Şablonlar’ ile birlikte gelir.

Bu program sayesinde daha iyi görünen bir belge oluşturmak artık daha kolay. Yeni tasarlanmış grafikler modern renklere ve grafiklere sahiptir. Profesyonel grafik yazılımı gibi ön izleme sayfası etkisini doğrudan ayarlayabilirsiniz. Her şey daha iyi bir belge derlemeniz ve yaratmanız içindir. En az çabayla yazılı metin belgeleri, slayt gösterisi sunumları veya çalışma kitapları oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak tanır. Daha popüler seçeneklerle karşılaştırıldığında kendisini değerli bir seçim olarak kanıtlamış karmaşık bir pakettir. Bu program, Düşük bütçeli, taahhütsüz, ücretsiz üretkenliğe sahip bir ofis paketi için hayalinizdeki çözüm olabilir. Fakat programı Türkçe olarak kullanamazsınız. Türkçe dil desteği bulunmuyor. Bununla beraber, sayfamızdan bu programın Android, iOS ve Mac sürümlerini indirebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

WPS Office Free

 

Yazan: meto

WPS Office Free 11.2.0.11513 BENZER İÇERİKLER
WPS Office Free 11.2.0.11513 YAPILAN YORUMLAR