Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WTFast ikon

WTFast 4.13.3.1828

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

WTFast  – Ping Düşürme ve Oyunları Hızlandırma

 

WTFast, özellikle yüksek ping değerleri yüzünden oyun oynarken performans sorunu yaşayan oyuncular için, ing değerlerini düşürerek oyunları optimize eden program.

Program, oynamak istediğiniz oyunların bağlantı ayarlarını optimize etmek ve ping değerlerini düşürmek için geliştirilmiştir. Oyunların performansını düşüren yüksek ping değerleri, diğer ülkelerde ne durumda bilmesek de, bizim ülkemizde ki oyunculara büyük sıkıntılar yaşatıyor. Bu program sizlerin özel sunuculara bağlanmanızı ve bağlantınızı optimize ederek ping değerini düşürmeye yarıyor. Böylece çok daha yüksek ve verimlilikle oyunları oynama keyfi elde ediyorsunuz.

Kullanıcı dostu ve son derece kolay kullanılan bu programı kullanmak için, mail adresinizi ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Tabi bunun için önceden bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Pprogram açıldıktan sonra, hangi oyunu seçmeniz ile ilgili bir sayfa açılıyor. Oyunu seçtikten sonra başka bir ayara gerek kalmadan, geri kalan kısmını programın varsayılan ayarları ile ‘Play’ tuşuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu program ping değerlerinde 15-18 arasında bir düşüş sağlamaktadır. Özellikle 100 ping civarı değerlere sahip olanlar için çok daha iyi performans sağlayacaktır. Daha düşük ping değerlerine sahip olanların, performansında büyük bir fark olamayacaktır.

WTFast

 

 

 

 

Yazan: meto

WTFast 4.13.3.1828 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları