Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WYSIWYG Web Builder ikon

WYSIWYG Web Builder 17.1.4

WYSIWYG Web Builder – Web Tasarım Programı

 

WYSIWYG Web Builder, kendi web sitenizi yapmak için kullanacağınız web tasarım programı.

Kendi içerisinde kolay çalışma yapmanızı sağlayacak gezinme çubukları, menü çubuğu ve diğer birçok gezinme seçeneği bulunmaktadır. “One Click Publishing” sayesinde FTP programı kullanmaya gerek yok. Özel bir barındırma gerekmez, herhangi bir Hosting Hizmeti ile kullanabilirsiniz.

Dahili Form Sihirbazı artı Form doğrulama araçlarını ve dahili CAPTCHA’yı kullanarak kolayca formlar oluşturmanızı sağlar. Şekiller, döndürme, gölgeler ve diğer birçok görüntü efekti gibi gelişmiş grafik araçlarına sahiptir. Ayrıca templates desteği ile daha fazla tema imkanı da sağlar.

Ayrıca, Google uyumlu site haritası oluşturucu / PayPal e-Ticaret Araçları gibi özelliklere sahiptir. Birçok gezinme aracı ilw çalışmalarınıza kolaylık sağlar. Dahili Slayt Gösterileri, Fotoğraf Galerileri, Rollover resimleri, ve Afişler hazırlayabilirsiniz. Bununla beraber YouTube, Flash Video, Windows Media Player ve diğer birçok video formatını destekler. en önemlisi, 250’den fazla uzantıya sahip benzersiz uzantı (eklenti) sistemi mevcut!İlginç olan şey, programın PayPal e-ticaret entegrasyonuyla birlikte gelmesidir; bu, web sitenize bir Şimdi Satın Al düğmesi veya Sepeti Görüntüle, Abonelik, Bağış ve Sepete Ekle gibi diğer tüm PayPal yardımcı programlarına yerleştirebileceğiniz anlamına gelir. 

Beklendiği gibi, oldukça güçlü bir uygulamadan bahsettiğimiz için, burada sayfa öğelerinin boyutunu görmek için sayfa ağırlığı görüntüleyici, site haritaları, bağlantı denetleyici, arama dizini ve uzantı yöneticisi gibi birçok başka kullanışlı araç var.

Websitesi yapmak sizin için hiç bu kadar kolay olmamıştı. Programın deneme sürümünü indirerek deneyebilir ve full sürümünü almak istediğinizde sadece 49,95 $’a satın alabilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

WYSIWYG Web Builder

PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

WYSIWYG Web Builder 17.1.4 YAPILAN YORUMLAR