Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

X-plane 11

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

X-plane 11 – Gerçekçi Uçuş Sümülator Oyunu

X-plane 11 çok gerçekçi bir uçuş simülatörüdür. Kontrolleri kolaydır ve kılavuzun arkasına baktığınızda kontrolleri kolayca öğrenirsiniz. Tekli motorlar, ikiz pervane motorları, daha fazla pervaneli motorlu uçaklar, jet uçakları, savaş uçakları,  ve Uzay Mekiği bile uçurabilirsiniz.

Bilgisayarınız ne kadar iyi olursa, bu Simülator grafiksel olarak size daha çekici gelecektir.  FSX gibi, x-plane.org adresinde çevrim içi olarak  uçakların daha iyi görünmesini sağlayacak şeyler bulabilirsiniz. Orada ücretsiz bir çok araç bulunuyor. Daha gerçekçi uçaklar (x-düzleminde olanları içermez), bir çok teknik malzeme kullanan insanlar tarafından yapılır.

Hava koşullarından, rüzgar türbülansından ve uçaklardan farklı denemeler yapmanıza olanak tanır.  Avusturya, havacılık için en zorlu dağlardan ve topoğrafyadan bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. FBu uçuş sümülatoru, uçaklardan ve uçuş hava sahalarından inanılmaz hoşlanmanızı sağlar.  Avusturya’nın çarpıcı dağlarından, Güney Kaliforniya’nın havaalanı bakımından zengin alanlarına uçmak için şaşırtıcı imkanlar veriyor.  Ya da Hawaii çevresindeki adalar arasındaki suyun üzerinde uçma şansı yakalarsınız. Gece uçuşu veya  bulutlu havada uçuş yapabilirsiniz. Görüş mesafesini azaltarak gösterge tablosu görünümüne geçerek ve aletleri referans alarak iniş yapmayı deneyebilirsiniz.

 

 

Yazan: meto

X-plane 11 YAPILAN YORUMLAR