Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Xinorbis_ikon-removebg-preview

Xinorbis 8.3.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Xinorbis – Dosya ve Klasör Analiz Programı

 

Xinorbis, sabit disk üzerindeki dosya ve klasörleri görüntülemek ve analiz etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Xinorbis, sabit disk, klasör veya ağ sürücüsünün içeriğini, yapısını, dosya dağılımını ve dosya kompozisyonu görüp incelemenizi sağlar. Daha sonra sonuçlar için tam rapor oluşturma özelliğine sahiptir. Ayrıca HexEditor ilgili tüm açılır menüler eklenmiştir.

Hex editörü içinde herhangi bir dosyayı görüntülemek için çeşitli seçenekler bulunuyor. Daha anlaşılır bir ifade ile, sabit disk üzerinde, işletim sistemi, ofis dosyaları, ses dosyaları, video dosyaları, program dosyaları, resim dosyaları olarak tüm dosya ve klasörlerin ne kadar alan kullandığını grafikler ile göstermektedir. Bununla beraber, bilgisayarınızda gereksiz olarak kullanım alanı işgale eden, klon dosyaları (dublicate files) bularak, dosyaya doğrudan ulaşmanızı sağlar.

Dosyaların ayrı ayrı kategorilerine ve özelliklerine göre analizini yapmanız için, View kısmında Folder Detail seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu yazılım, dosya, klasör ve tüm alt uzantılarını detaylı olarak inceleyebileceğiniz mükemmel bir araçtır. Sonuç olarak bu program SQLite3 veya ODBC da Klasör Geçmişi veri arşivi için sorunsuz entegrasyon destekler. Herhangi bir zaman veya tarihte bir sabit disk veya klasörün içeriğinin karşılaştırmasını yapabilirsiniz.

Programın hariç bir kaç eklenti sayesinde taşınabilir bir uygulama olarak daha verimli çalışması sağlanmıştır. Bilgisayarların gereksiz dosya yığınları yüzünden çok daha düşük performans ile çalışmalarını görmek ve bu dosyaları silerek bu sorundan kurtulmak için de bu program iyi bir seçenektir. Böylece görüntülediğiniz dosyalardan hangilerini silmeniz gerektiğini daha iyi bileceksiniz. Kullanmaktan hoşlanacağınız bu programı hemen indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Xinorbis

PROGRAM VİDEOSU

Bağlı herhangi bir depolama aygıtının içeriğini, yapısını, dosya dağıtımını ve dosya kompozisyonunu görmeyi kolaylaştırır. ASCII, CSV, HTML ve XML’de tamamen özelleştirilebilir rapor oluşturmayı içerir. Check out Özellikleri ve Ekran Daha fazla bilgi için sayfa.

Yükleyici, önerilen seçenek veya daha fazla kontrol isteyen uzman kullanıcılar veya yöneticiler için ZIP arşivi olarak indirilebilir. Bir USB flash sürücüye özel kurulum veya kurulum için anlaşma.

“taşınabilir uygulama” olarak daha verimli çalışmasını sağlamak için çeşitli eklemeler yapılmıştır, daha fazla bilgi için kullanım kılavuzuna bakın.

Klasör Geçmişi veri arşivi için SQlite3  veya  ODBC ile sorunsuz entegrasyonu destekler  . Bir sabit sürücünün veya klasörün içeriğini istediğiniz zaman veya tarihte karşılaştırmayı kolaylaştıran bir özellik.

 

Yazan: meto

Xinorbis 8.3.1 YAPILAN YORUMLAR