Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

XMPlay 3.8.5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

XMPlay – Medya Oynatıcı MP3 Çalar

 

XMPlay, Winamp’ın görünümünü hatırlatan küçük boyutlu hafif bir Windows ses oynatıcısıdırBoşluksuz çıkış, otomatik kazanç kontrolü, enterpolasyon ve ses/kaydırma rampası, parça bilgisi ve medya kitaplığı gibi çeşitli gelişmiş ses oynatma özellikleri desteği ile birlikte gelir.

Program Winamp ile benzer bir çok özelliği beraberinde sağlamaktadır. Özellikle zengin tema seçenekleri ile, masaüstünde mükemmel bir müzik seti kullanacaksınız. Aynı şekilde bir çok görsel eklentilerle beraber, bir çok medya oynatma programı yada mp3 çalar ile karşılaştırıldığında tartışılmaz bir kalite sunmaktadır. Aşağıdaki temalar sadece bir kaç tanesidir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

XMplay tema2

XMplay tema3

XMPlay

Yukarıda gördüğünüz temaları ve diğer temaları yüklemek için buraya tıklayın!

Mükemmel ses kalitesi, dosyaları doğrudan arşivlerden oynatma yeteneği, böylece zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur, kısayollar, enterpolasyon ve rampa, XMPlay’in türünün en iyi araçlarından biri olduğundan emin olun. Program, dosya ilişkilendirmeleri, çıktı seçenekleri, çalma listesi yapılandırması, başlıklar ve diğer görünüm ayarları dahil olmak üzere temelde her şeyi değiştirebilmeniz için devasa bir ayarlar menüsüne sahiptir.

XMPlay’in sunabileceği pek çok şey var, bu nedenle aynı yazılım kategorisindeki diğer araçların çoğunu geride bırakarak bilgisayar kaynaklarına her zaman çok hafif kalması oldukça etkileyici.  Tüm bunların dışında program için söylenebilecek tek eksiklik, multimedya özelliklerinin klavye tuşlarıyla çalışmaması ve bunu sağlamak için harici bir eklenti kurulmak zorunda kalınması.

Yazan: meto

XMPlay 3.8.5 YAPILAN YORUMLAR