Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yandex ikon

Yandex Browser for iPhone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Yandex Browser for iPhone – İnternet Tarayıcısı

 
Yandex Browser for iPhone, turbo modu sayesinde web sayfalarının yüklenmesini hızlandırma, sayfaları farklı dillere çevirme, çerezleri engelleme veya izin verme gibi özelliklere sahip sezgisel bir web tarayıcısı.

Boş zamanlarınızda internette vakit geçirmeyi seviyorsanız, muhtemelen bunu uygun bir yazılım yardımı olmadan yapmanın deneyiminizi büyük ölçüde engelleyebileceğinin farkındasınızdır. Günümüzde, size geniş bir araç yelpazesi sunarak web’de verimli bir şekilde gezinmenize yardımcı olabilecek geniş bir uygulama yelpazesi bulunmaktadır. Yandex tarayıcı bunlardan biridir.

Pürüzsüz arayüz

Bu program, yeni başlayanlar tarafından bile kolayca anlaşılabilen ve çalıştırılabilen çeşitli yararlı araçları içeren, görsel olarak çekici, kullanıcı dostu bir arayüz oluşturur. Uygulamayı ilk başlattığınızda, sadece istenen kategoriye giderek yetenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlayan yardımcı bir sekme ile karşılaşacaksınız. Güvenlik, kişiselleştirme ve önerilen içerikle ilgili bilgileri ilgili kategorilere tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Hızlı tarama yetenekleri

Yandex Browser, en sevdiğiniz çevrimiçi içeriğe sezgisel bir şekilde göz atmanızı sağlar. Diğer tarayıcılarda olduğu gibi, isterseniz sekmelerde birden çok sayfa veya farklı pencereler açabilirsiniz. Dahası, tarama geçmişinizin ve indirilen dosyalarınızın kaydedilmeden kalmasını istiyorsanız, gizli modda bile gezinebilirsiniz.

Sayfalar hızlı yüklenir, bir sayfa yüklendiğinde minimum gecikme olur ve ziyaret ettiğiniz sayfayla ilgili bir dizi ek ayrıntı ve kontrol sağlanır. Bu, size bağlantı türünü (HTTP veya HTTPS olsun) göstermeyi, Turbo modunu veya güvenli Wi-Fi’yi değiştirmenizi ve bilmediğiniz bir web sitesinde önemli bir şifre yazmak üzereyken uyarıları görüntülemeyi içerir.

En sevdiğiniz içeriği Tableau ile yönetin

Ayrıca bu program, tarama deneyiminizi zenginleştirmeyi amaçlayan çeşitli ek işlevleri de barındırır. Bunlardan biri, en çok erişilen web sitelerinizi yönetmek için kullanabileceğiniz “Tableau” dur. Bunları ekrandan kaldırabilir, kilitleyebilir ve ayrıca görüntülendikleri arka planı seçebilirsiniz.

Ayrıca ekran görüntüsü almak, videoları daha rahat bir şekilde görüntülemek, turbo modunu etkinleştirmek, ilginç bilgileri kaydetmek veya parolalarınızı yönetmek için kullanılabilecek önceden yüklenmiş bir dizi uzantı da vardır. Tercihinize göre devre dışı bırakılabilirler.

Bir dizi ek fonksiyona sahip güvenilir tarayıcı

Geniş bir açıdan bakıldığında, Yandex tarayıcı size çeşitli ek işlevler sunarak web’de hızlı ve verimli bir şekilde gezinmenizi sağlayan kullanışlı bir web tarayıcısıdır. Temiz bir arayüze sahip ve son derece sezgiseldir. Böylece acemiler de dahil olmak üzere birçok kullanıcı tarafından kullanılabilir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak devre dışı bırakılabilen çeşitli uzantılarla birlikte gelir.

Yandex for mobil

 

 

Yazan: meto

Yandex Browser for iPhone YAPILAN YORUMLAR