Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yapı Kredi Mobil Bankacılık ikon

Yapı Kredi Mobil Bankacılık iPhone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Yapı Kredi Mobil Bankacılık iPhone

 

Yapı Kredi Mobil artık hem Bireysel hem de Kurumsal müşterilerimize hizmet vermeye başladı! Tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz tek uygulama ile istedikleri her yerden finansal işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Yapı Kredi Mobil’de işlemler çok daha hızlı, varlık takibi çok daha kolay. Ayrıca yeni eklenen özelliklerle daha fazla bankacılık hizmeti parmaklarınızın ucunda!

Göz-ID sayesinde göz yapınızı tanımlatarak Yapı Kredi Mobil’e göz taraması ile giriş yapabilirsiniz. Göz-ID tanımınızı “Ayarlarım” menüsü altında bulunan “Göz-ID Aktivasyonu” adımından tanımlatabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil ile bireysel ve kurumsal vadesiz hesaplarınızı ve kredi kartlarınızı anasayfada hızla görüntüleyebilirsiniz. Anasayfada bulunan gelişmiş arama özelliği sayesinde gerçekleştirmek istediğiniz işlemlere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, ATM’ye dokunmadan QR kod ile hızlıca paranızı çekebilirsiniz.

yapı-kredi-mobil

İster sesinizle, ister mesajlaşarak çok daha hızlı bir şekilde Siri ve iMessage özellikleri ile dilediğiniz kişiye para gönderebilirsiniz. Panik Yok butonu ile tüm kartlarınızı istediğiniz zaman kullanıma geçici olarak kapatabilir, dilerseniz kartlarınız için kayıp/çalıntı bildirimi verebilirsiniz. Şubelerimizde öncelikli hizmet almak isterseniz de yine Yapı Kredi Mobil üzerinden şube yoğunluklarımızı inceleyebilir, dilediğiniz şubeden gitmeden önce randevunuzu alabilirsiniz.


Dilerseniz Yapı Kredi Mobil uygulamasını Apple Watch cihazınız ile eşleştirerek en yakın şube ve ATM’leri bulabilir, güncel döviz kurlarını takip edebilir, Akıllı Asistan ve diğer bildirimlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil’e bireysel kullanıcı olarak, kullanıcı kodu ya da T.C. Kimlik No ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilir veya Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden yeni bir şifre alabilirsiniz. Kurumsal kullanıcı olarak firma kodu, kullanıcı kodu ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.Uygulamalarımızı sizlerin yorumları doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz, her türlü görüş ve öneriniz için www.facebook.com/YapiKredi, www.twitter.com/yapikredihizmet ve http://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/ üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yazan: meto

Yapı Kredi Mobil Bankacılık iPhone YAPILAN YORUMLAR