Yeni PUBG duyuruldu!

Yeni PUBG duyuruldu!

Yeni PUBG duyuruldu2

Yeni PUBG duyuruldu!

 

Yeni PUBG duyuruldu! PUBG New State ile bambaşka deneyim sunulacak! Oyuncuların merakla beklediği yeni PUBG nihayet duyuruldu. PUBG New State adını taşıyacak olan yeni oyun, bambaşka bir deneyim sunacak.

PUBG’nin uzun zamandır yeni bir oyununun çıkacağı söyleniyordu. Bugün söylentiler doğru çıktı ve PUBG New State resmi olarak duyuruldu. iPhone ve Android için duyurulan oyun, oyunculara bambaşka bir deneyim sunacak.

PUBG New State neler sunuyor?

PUBG evreni, fütüristik bir yaklaşım ile genişliyor. Mobile gelecek olan PUBG: New State, 2051 yılında geçecek. PUBG’den yıllar sonra Troi adlı yeni bir haritada geçecek olan oyun; dronlar, gelecekten gelen silahlar ve araçlar ile oyunculara fantastik bir deneyim sunacak.

Yeni PUBG duyuruldu

PUBG New State’in ilk görüntülerine göre; oyun Call of Duty Black Ops serisi gibi yarı fütüristik askeri teknolojisine benzer bir deneyim sunacak.

New State ayrıca, oyuncuların silahlarını bir maç içinde Apex Legends’ın silah eklentilerine benzer bir şekilde değiştirmelerine olanak tanıyan oyun içi silah özelleştirme seçeneklerini de sunacak.

Yeni PUBG duyuruldu2

2021’in ilerleyen aylarında beta testlerine başlanacak olan yeni PUBG’nin bu yıl içerisinde resmi olarak App Store ve Play Store’da yayınlanması bekleniyor. Yine Battle Royale türünde olacağı için ücretsiz olarak sunulacak olan oyun, yine milyonları telefon başına kitleyecek gibi görünüyor.

Şimdilik oyunda karakter seçiminin nasıl olacağı bilinmiyor. İlk oyundan karakterler aktarılacak mı yoksa herkes sıfırdan mı oyuna başlayacak henüz açıklanmadı. Muhtemelen yeni bir oyun olduğu için herkes sıfırda eşit şartlarda oyuna başlar.

Eğer PUBG Mobile’ın tutkunuysanız PUBG New State’i de seveceğinizi düşünüyoruz. Bakalım yeni oyun ilk oyun gibi başarılı olacak mı?

 

Kaynak:teknolojioku.com

Yeni PUBG duyuruldu! YAPILAN YORUMLAR