YoWindow iko

YoWindow 4 build 108

YoWindow – Hava Durumu Uygulaması

 

YoWindow, hava durumu verilerini benzersiz ve eğlenceli olarak tek bir arayüzde sunmayı başaran bir hava durumu uygulamasıdır.

Birden fazla konumu kaydetme özelliği sayesinde, hava raporlarını dünyanın herhangi bir yerinden hızlı bir şekilde almayı inanılmaz derecede basitleştirir. Program, tipik hava durumu raporları Web siteniz kadar basittir. Dünyanın herhangi bir yerine bir şehir girin ve YoWindow’un arka plan görüntüsünün oradaki mevcut hava koşullarını yansıtacak şekilde değiştiğini izleyin.

Buna ek olarak, YoWindow hava durumu programı size gün için yüksek ve düşük, Rüzgar, Basınç ve Nem de dahil olmak üzere tüm zor gerçekleri sağlar. Programın üst kısmında gün boyunca farklı zamanlar için hava tahminlerini görmek için tıklayabileceğiniz bir zaman grafiği vardır. Ve elbette, farklı tarihlerde de servis yapabilirsiniz. Tıklayabileceğiniz bir takvim bileşeni bile var.Programın önceki sürümleri yalnızca tek bir manzara arka planı sunarken, bu en yeni sürüm Köy, Deniz Kenarı, Havaalanı, Oryantal ve Gökyüzü dahil beş tane sunuyor. Buna ek olarak, program kişisel fotoğraflarınızdan herhangi birini bir manzaraya dönüştürmenize izin verir. Hangi arka planı seçerseniz seçin,  görselleştirmeleri her zaman görünür ve yağmur, bulutlar, hatta gece gündüz gösterir. Bu, ekrana hızlı bir şekilde bakarak hava durumu okumasını kolaylaştırır.

Genel olarak bu program  aynı zamanda iyi görünen şaşırtıcı derecede kullanışlı bir uygulamadır. Çeşitli manzaraları ve şık hava durumu görselleştirmeleriyle, tahmini kontrol etmenin benzersiz bir yolunu sunar. Programı masaüstünüzdeki kendi penceresinde kullanabilir veya varsayılan Windows ekran koruyucunuz olarak ayarlayabilirsiniz. Her iki durumda da, bilgiler sadece birkaç tıklamayla erişime hazırdır.

Programı denemek ücretsizdir, ancak deneme sürümü kullanıcıları üç günlük bir tahminle ve oynamak için daha az manzarayla sınırlar. Kurulum sırasında, birlikte gelen araç çubuğuna dikkat ettiğinizden emin olun ve tercihinize göre kaydolun veya devre dışı bırakın.

YoWindow

 

 

Yazan: meto

YoWindow 4 build 108 YAPILAN YORUMLAR