Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Zemana AntiMalware ikon

Zemana AntiMalware 3.2.28

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Zemana AntiMalware – Malware Temizleme Programı

 

Zemana AntiMalware, Bilgisayarınızdaki virüsleri, zararlı ve casus yazılımlarını hızlı ve etkili şekilde bulmak ve temizlemek için kullanacağınız bir güvenlik aracıdır.

Bilgisayarınızı virüslerden, truva atlarından, solucanlardan veya diğer kötü amaçlı yazılım türlerinden korumak, dosyalarınızı hızla tarayabilen ve hangilerinin virüslü olduğunu belirleyebilen sağlam ve güvenilir bir virüsten koruma yazılımı gerektirir.

Zemana AntiMalware , kötü amaçlı yazılım bulaşmalarını bulmak için dosyalarınızı tarayan ve ardından bunları güvenli ve hızlı bir şekilde kaldıran güvenilir bir kötü amaçlı yazılım temizleyicidir.

Tehditlere karşı tarama ve temizleme

Uygulama, virüs, truva atı, solucan veya diğer kötü amaçlı yazılım ve reklam yazılımı bulaşma biçimlerinden etkilenen dosyalarınız olup olmadığını belirlemek için bilgisayarınızı tarar. Sisteminizi taradıktan ve herhangi bir virüs enfeksiyonu olup olmadığını belirledikten sonra, program bunları kaldırmaya çalışacaktır.

Ayrıca, potansiyel olarak tehlikeli olduğu tespit edilen her dosya Scan Cloud havuzuna yüklenebilir, böylece daha fazla taranır ve analiz edilir. Bellek kullanımını ve virüslü bir dosyayı yanlışlıkla doğrudan açarak bulaşma riskini en aza indirmek için, yüklenmeden önce bunları sıkıştırma seçeneklerine sahipsiniz.

Kötü amaçlı yazılım temizleyici ve gerçek zamanlı koruma

Program, kullanıcıların sistemlerini tehlikeli dosyalardan temizlemek için manuel taramaları yapılandırmasına olanak tanır. Tarama birkaç saniye içinde başlatılabilir ve neredeyse aynı hızda biter. Tek bir tıklama yeterli olduğu için hiçbir tarama seçeneğinin yapılandırılmasına gerek yoktur.

Uygulama ayrıca gerçek zamanlı koruma sunarak, kullanıcıların yalnızca manuel taramaları çalıştırırken değil, bilgisayarlarını sürekli olarak güvende tutmalarına olanak tanır. Kaynak kullanımını en aza indirgemek için olabildiğince hafif olacak şekilde tasarlanmıştır.

Program sayesinde, sürekli problem çıkaran ve sizi rahatsız eden tarayıcı eklentilerini, reklam yazılımını, istenmeyen uygulamaları ve araç çubuğunu ve bilgisayarınızdaki her türlü kötü amaçlı yazılımları bularak temizlersiniz. Program ücretlidir. Bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı korumak için programı indirip hemen deneyebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Zemana AntiMalware

Yazan: meto

Zemana AntiMalware 3.2.28 YAPILAN YORUMLAR