Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Zer0 ikon

Zer0 0.25.1.30

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Zer0 – Dosyaları Kalıcı Silme Aracı

 

Zer0 , yüksek güvenlik düzeyine sahip kullanıcı dostu bir dosya silme aracıBu program dosyaları kalıcı olarak silmek ve silinen dosyaları geri kurtarılmasını önlemek amacı ile sizlere yardımcı olacaktır.

Şimdiye kadar hiçbir kullanıcı Zer0 tarafından silinen bir dosyayı kurtarmak için etkili bir yöntem bildirmedi. Kurulum süreci hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmanıza sebep olmaz. Tamamladıktan sonra, yalnızca küçük bir menü çubuğu, bir düğme ve yüklenen tüm öğelerin görüntülendiği bir panelden oluştuğu için oldukça minimal ve temiz bir arayüz ile karşınıza gelir. Hem deneyimli hem de acemi kullanıcılar, Yardım içeriği olmasa bile, minimum çabayla bunu nasıl kullanacaklarını çözebilirler.

Bu program, diğer araçlar tarafından kurtarılmalarını önlemek için dosyaları kalıcı olarak silme imkanı sağlar. Öğeleri bir dosya tarayıcı yardımıyla ve kullanım kolaylığını artıran “sürükle bırak” işleviyle yükleyebilirsiniz. Eklenen tüm öğeler, ana pencerede ad, boyut ve durum ile birlikte bir liste olarak görüntülenecektir. Tüm listeyi boşaltırken, sadece bir tıklama ile seçilen bir dosyayı listeden kaldırmak mümkündür.

“Sil” düğmesine tıklamak, kaldırma işlemini başlatacaktır ve geri alınamayacağını ve dikkatli bir şekilde adım atmanız gerektiğini unutmamak önemlidir. Bir ilerleme çubuğu, silme işlemi tamamlanana kadar kalan süreyi yaklaşık olarak tahmin etmenize olanak tanır ve günlükleri bir Not Defteri penceresinde görmenizi sağlar. Son olarak, Windows bağlam menüsünde yeni bir giriş oluşturduğunu, böylece yalnızca bir düğmeye tıklayarak öğeleri silmenize olanak tanıdığını ve kullanım kolaylığını daha da artırdığını bilmelisiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Zer0

 

 

 

Yazan: meto

Zer0 0.25.1.30 YAPILAN YORUMLAR