Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ZIP Password Recovery ikon

ZIP Password Recovery 2.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ZIP Password Recovery  – Kayıp Winzip Şifrelerini Bulma Programı

 

ZIP Password Recovery, gelişmiş winzip şifre kırma programı. Winzip ile sıkıştırılmış şifre korumalı dosyaları kurtarabilirsiniz.

Dijital dünyada bir çok kişisel verileri şifrelediğimiz gibi, bunların içerisinden winzip ile sıkıştırılmış dosyaları şifrelemek sayesinde, bu tür dosyalarımızın güvenliğini de sağlamış oluruz. Fakat bir çok alanda kullandığımız bu şifreleri unutmak gibi sorunları da beraberinde yaşamak kaçınılmaz olmaktadır.

Unutulan şifreleri bulmak veya kayıp şifreleri bulmak çok zor olduğundan dolayı, çok önemli bazı kişisel dosyalarımızı artık kullanamaz duruma gelebiliyoruz. Winzip ile sıkıştırdığımız dosyaların kayıp şifrelerini bulmak için kullanabileceğiniz  ZIP Password Recovery sizleri bu sıkıntıdan kurtarmak için bir çözümdür. Bu program sayesinde, kayıp winzip dosyalarının şifresini bulmak sizin için kolay olacaktır.

ZIP Password Recovery

Özellikler:

 Basit ve sezgisel grafik arayüz.
 WinZip, PKZip, WinRAR, 7-Zip, vb kullanılarak oluşturulan tüm ZIP arşivleri Destekler
 ZIP arşivleri ve kendiliğinden açılan ZIP arşivleri için şifreler kurtarın. .
 Herhangi şifre korumalı ZIP dosyalarının kayıp ya da unutulmuş şifreleri kurtarın.
 Kurtarma sürecini hızlandırmak için çoklu iş parçacığı teknolojisinden yararlanın.
 Teknik destek
 Güncelleme

Kurtarma Seçenekleri:

Kaba kuvvet saldırısı – Doğru şifre bulunana kadar olası tüm şifre kombinasyonlarını dener. Şifre kurtarma motoru son derece optimize edilmiştir, bu nedenle kısa şifre hemen kurtarılabilir.
Maske saldırısı – Şifreyi kısmen hatırlarsanız, hatırlayamadığınız kısımlar için maske sembolleriyle bir maske ayarlayabilirsiniz, kaba kuvvet saldırısı ile karşılaştırıldığında kurtarma süresini etkili bir şekilde kısaltmanıza yardımcı olur.
Sözlük saldırısı – Birçok kişi şifre için normal kelimeleri veya kelime öbeklerini kullandığından, sözlükteki her bir kelimeyi deneyerek bir sözlük saldırısı gerçekleştirerek değerli zamanınızı kurtarır.

 

Yazan: meto

ZIP Password Recovery 2.3 BENZER İÇERİKLER
ZIP Password Recovery 2.3 YAPILAN YORUMLAR
  • Tansu
    3 sene önce

    Bir tarihte zipli dosya şifremi kaybetmiştim artık şifre kullanmıyorum. Fakat böyle bir şifre kurtarma programı varken, yeniden dosyalarımı şifreleyebilirim. Bir deneyip görmeli derim