Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ZoneAlarm Free Antivirus ikon

ZoneAlarm Free Antivirus 15.8.189.19019

ZoneAlarm Free Antivirus

 

ZoneAlarm Free Antivirus, gizliliğinizi korumak adına virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan, casus yazılımlardan ve diğer siber tehditlerden korunmanızı sağlar.

Program, kimliğinizi ve gizliliğinizi bilgisayar korsanlarından korurken sizi virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan, casus yazılımlardan ve diğer siber tehditlerden korur. Web’de güvenli bir şekilde arama yapmanıza, yalnızca temiz dosyaları indirmenize ve  kimlik avı saldırılarını önlemenize olanak tanır.

Bu program sayesinde bilgisayar korsanlarından korunacak, bilgisayarınızı ve kimliğinizi güvende tutacak eşsiz çevrimiçi güvenlik ile donanacaksınız. Program, sisteminizi istenmeyen saldırılara, virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma, kimlik avı, site kimlik doğrulaması, kimlik koruması ve indirme yönetimi özelliklerini içerir.ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall, kullanıcıların epeyce özelleştirme yapmalarına ve yazılımın çalışan parametrelerini beğenilerine göre ayarlamalarına olanak tanıyan kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Sistem kaynağı üzerinde çok ağır olmayan antivirüs, yalnızca birkaç dakika içinde hızlı taramalar gerçekleştirir, ancak tam taramalar, disklerin boyutuna ve bilgisayarda depolanan dosya sayısına bağlı olarak çok fazla zaman alabilir. Yüklü uygulamaları sürekli izleyen gerçek zamanlı koruma kalkanının yanı sıra, güvenlik duvarı yetkisiz erişim girişimlerini engellemek için sistemde kurulan her bağlantıyı yakından takip ederek iyi bir iş çıkarır.

Web Secure Free Chrome uzantısı, kimlik avı denemelerinden korunmanızı sağlamak, kötü amaçlı belgeleri indirmenizi önlemek ve potansiyel olarak zararlı web siteleri hakkında sizi uyarmak için temel tarama güvenlik araçları sağlar. Kimlik hırsızlığına karşı koruma ve kişisel bilgileri bilgisayar korsanlarından korumak için günlük kredi izleme alabilirsiniz. Şüpheli görünen bir şey varsa, sorgunuzu doğrulamanıza veya mağdur kurtarma yardımı almanız size fayda sağlar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

ZoneAlarm Free Antivirus

 

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
ZoneAlarm Free Antivirus
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

ZoneAlarm Free Antivirus 15.8.189.19019 BENZER İÇERİKLER
ZoneAlarm Free Antivirus 15.8.189.19019 YAPILAN YORUMLAR