Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Zoom 5.14.8

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Oylar, ortalama: 4,33 out of 5)
Loading...

Zoom – Video Konferans Programı

 

Zoom, toplantılar için herhangi bir cihazda basitleştirilmiş video konferans ve mesajlaşma sağlayan bir istemcidir. Gerçek zamanlı mesajlaşma ve içerik paylaşımı ile kurumsal video konferansı sunar.

İster birden fazla konferans salonu bağlıyor olun, ister kişisel masaüstü veya mobil cihazlarından katılımcılarla toplantı yapın, Zoom üzerinde yüz yüze bir araya gelmek tek dokunuş kadar basittir. En yüksek video ve ses kalitesiyle, ekibinizi bir araya getirmek aynı odada olduğunuzu hissettirir. Zengin özelliklere sahip ve kullanımı kolay Zoom mobil ve masaüstü uygulamaları, yerleşik platformlar arası grup sohbeti ile tüm deneyimi bir araya getirir.

Bu program, herhangi bir cihazda başlamayı, katılmayı ve ortak çalışmayı kolaylaştıran toplantı özellikleriyle hızlı bir şekilde benimsenmesini sağlar. Ayrıca, tek bir iletişim platformu aracılığıyla iç ve dış iletişimi, tümüyle toplantıları ve eğitimleri mümkün kılar. Ülkemizde özellikle online eğitim için tercih ve tavsiye edilmektedir.

Zoom mobil istemcilerinde olduğu gibi, Windows istemcisi ile çalışmak son derece sezgiseldir. Ana pencere, yaklaşan toplantılarla ilgili bilgileri görüntüler. Kullanıcı yeni çevrimiçi etkinlikler planladıkça bilgiler güncellenir. Yinelenen toplantılar mümkündür ve çevrimiçi oturumlar uygulama tarafından kaydedilebilir ve yerel bir video dosyasına kaydedilebilir. 

Hesabınız için otomatik olarak benzersiz bir kişisel toplantı kimliği oluşturulur ve bir telefondan veya bir oda sisteminden arayan katılımcılar için bir parola oluşturulur.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Zoom

Zoom kullanırken alınması gereken önlemler:

  • Zoom’un ‘Bekleme Odası’ özelliğiyle ve/veya parolalar kullanarak toplantı katılımcılarını inceleyin.
  • Ekran paylaşımını ana bilgisayar ile sınırlayın.
  • Zoom’un en son (güncel) sürümünü kullanın.
  • Bağlantı veya toplantı kimliklerini sosyal medyada paylaşmayın.
  • Katılımcıları davet ederken bağlantılar yerine toplantı kimliklerini kullanmaya çalışın, çünkü uygulamanın beklenmedik başarısından faydalanmaya çalışan Zoom temalı ama kötü amaçlı yazılımlar var.

Yazan: meto

Zoom 5.14.8 YAPILAN YORUMLAR