Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Cheat Engine ikon

Cheat Engine 7.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Cheat Engine – Oyun Hilesi Yapma Aracı

 

Cheat Engine, pencerenin altında çalışan tek oyunculu oyunları değiştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış açık kaynaklı bir araçtır.

Tercihinize bağlı olarak oyunları daha da zorlaştırabilir veya daha kolay hale getirebilirsiniz (örneğin: 100hp’nin çok kolay olduğunu bulun, maksimum 1 ile bir oyun oynamayı deneyin. HP), aynı zamanda oyunların ve hatta normal uygulamaların hatalarını ayıklamak için diğer kullanışlı araçları da içerir ve sisteminizi arka kapıdan yapılan bellek değişikliklerini kontrol etmenize izin vererek sisteminizi korumanıza yardımcı olur ve hatta bunları geleneksel yöntemlerden ayırmanın bazı yollarını içerir.

Bir oyunda kullanılan değişkenleri hızlıca taramak ve bunları değiştirmenize izin vermek için bir bellek tarayıcı ile birlikte gelir, ancak aynı zamanda bir hata ayıklayıcı, sökme cihazı, montajcı, speedhack, trainer yapımcısı, doğrudan 3D manipülasyon araçları, sistem inceleme araçları ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Bu araçların yanı sıra, deneyimli geliştiricilerin kolaylıkla kendi uygulamalarını oluşturmalarını ve diğer insanlarla paylaşmalarını sağlayan kapsamlı komut dosyası desteği ile birlikte gelir.

Yeni kullanıcılar için, öğreticiyi incelemeleri önerilir (Cheat Engine ile birlikte gelenler, kurduktan sonra bunları programlar listenizde bulabilirsiniz) ve en azından Cheat Engine’in kullanımının anlaşılması için en azından 5. adıma ulaşın. Cheat Engine konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, her zaman benimle de dark_byte@hotmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Hile motoru açık kaynak olduğundan, herkesin projeye katkıda bulunabileceğini unutmayın. Yardım hakkında daha fazla bilgi için dark_byte@hotmail.com ile iletişime geçin.

Cheat Engine

 

 

Yazan: meto

Cheat Engine 7.3 BENZER İÇERİKLER
Cheat Engine 7.3 YAPILAN YORUMLAR