Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Firefox ikon

Firefox for Linux 111.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oylar, ortalama: 4,50 out of 5)
Loading...

Firefox for Linux  – Ücretsiz ve Hızlı İnternet Tarayıcısı

 

Firefox for Linux, Tarayıcı teknolojisinde en geliştirilmiş haliyle ödüllü ve ücretsiz web tarayıcısı olarak öne çıkmaktadır. Sekmeli olma özelliği sayesinde çok sayıda sayfa kullanarak sörf yapabilirsiniz.

Güvenlik seviyesi en üst düzeyde olan firefox tarayıcı ile, istenmeyen pencerelere ve casus yazılımlara karşı yüksek koruma sağlarsınız. Otomatik tamamlama işlevine sahip tarayıcınız da, ziyaret etmek istediğiniz sitelerin ismini hatırlamazsanız bile, kolayca giriş sağlayabilirsiniz. Ayrıca İnternet’te sörf yapmak için son derece ideal tarayıcılardan biridir.Otomatik tamamlama işlevselliği sayesinde, aradığınız veya girmek istediğiniz sitelere en çabuk şekilde ulaşırsınız. Tarayıcı ayarları için, tıpkı Opera tarayıcıda olduğu gibi, tarayıcının sol üst tarafında bulunan Firefox yazısına tıklamanız yeterlidir.

Böylece tüm ayarlara tek bir yerden ulaşabileceksiniz. Sitemizden indireceğiniz bu popüler tarayıcı, her zaman olduğu gibi yine güvenli, yine ücretsiz ve yine Türkçe olarak kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor.

07

Firefox

Özellikler:

Üst Sekmeler: Ziyaret ettiğiniz sitelerin içeriğine daha rahat odaklanmanız için, sekmeler artık Şahane Çubuk’un üstünde yer alacak.

Firefox Düğmesi (Windows ve Linux): Tüm menü öğelerinizi kolayca erişebileceğiniz tek bir düğmede toplandı.

Yer İmi Düğmesi: Yer imlerinizi tek bir düğmeyle yönetin. Kafanız karışmadan sevdiğiniz bağlantılara ulaşın.

Basitleştirilmiş Tazele/Durdur Düğmesi: Şahane Çubuk’unuzda sayfaları yüklemeyi durdurmak ve tazelemek için artık tek ve basit bir düğme var.

Giriş Sayfası Düğmesi: Giriş Sayfası düğmesi arama alanının sağ tarafına taşındı.

 

 

 

 

Yazan: meto

Firefox for Linux 111.0 YAPILAN YORUMLAR