Hızlı Arama Robotu
PassengerTrainSimulator ikon

Passenger Train Simulator

(Henüz Oylanmadı)
Loading...

Passenger Train Simulator – Tren Sürüş Simülatör Oyunu

 

Passenger Train Simulator gamehitzone tarafından dağıtılan küçük boyutlu harika bir tren simülatörü oyunudur.

Oyundaki görevleri tamalamak için, trenin istasyonda durması gerektiği yerde tam olarak durdurmayı başarmak ile ilgili. Tam olarak durması geren yerde durmadığında, tren raydan çıkarak kaza yapmış sayılıyor.

Durma pozisyonunu ayarlamak biraz zor gibi fakat uğraşıldığında yapılabilir. ‘F’ tuşuna kademeli olarak bastığınızda tren hızlanacaktır. Aynı şekilde ‘V’ tuşuna basarak kademeli olarak yavaşlatabilirsiniz. Aniden fren yapmak için ‘G’ tuşuna basıp, freni bırakmak için de, ‘B’ tuşuna basmanız yeterlidir.

Bu tren oyunu ücretsiz olmakla beraber, aynı zamanda Türkçe olarak oynamanıza imkan tanıyor. Oyunda treni durdurarak görevleri yerine getirmenin biraz zor olduğunu da söylemek isteriz bu arada. Daha doğrusu bu oyunu bilgisayarımızda denediğimizde, bölüm geçme konusunda başarılı olamadık.

Bunun sebebi ise, treni tam olarak durması gereken yerde durduramamış olmamızdır. İlk defa denediğimiz oyunu net olarak nasıl oynandığına dair yeterli bir vaktimizin olmaması ile beraber bu konuyu sizlerin yeteneğine bırakmayı tercih ettik. Fakat bir tren simülatörü olarak görse grafiklerinin başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Tren oyunu indirmek isteyen hemen inidirip ücretsiz oynamaya başlayabilir.

Passenger Train Simulator, oyunu kısıtlı olmak sureti ile ücretsiz bir oyundur. Kısıtlı bile olsa, gamehitzone oyunları oldukça zevkli oyunlardır. Genel olarak kısıtlı olan bölümler dahi eğlenmeniz için yeterli olmaktadır. Diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunu da sitemizden indirip ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

 

 

Yazan: meto

Passenger Train Simulator YAPILAN YORUMLAR

Exit mobile version