Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Calibre 3.41.0

Please wait...

Calibre  – E Kitap Kütüphane Yöneticisi Programı

 

Calibre, e-kitap kullanıcıları tarafından geliştirilen ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir e-kitap kütüphane yönetim uygulamasıdır.

 

E kitaplarınızı arşivleyebileceğiniz bu yazılım sayesinde, aradığınız kitaplara kolayca ulaşmanın keyfini yaşarsınız. Kütüphanenizde arşivlediğiniz e kitaplarınıza gelişmiş arama butonu sayesinde, başlık veya meta etiketleriyle kolayca ulaşabilirsiniz.

Sadece arşivleme yapmakla kalmaz, arşivinize CBZ, CBR, CBC, CHM, DJVU, DOCX, EPUB, FB2, HTML, HTMLZ, LIT, LRF, MOBI, ODT, PDF, PRC, PDB, PML, RB, RTF, SNB, TCR, TXT, TXTZ formatında eklediğiniz e kitaplarınızı, dilerseniz AZW3, Epub, fb2, OEB, LIT, LRF, MOBI, HTMLZ, PDB, PML, RB, PDF, RTF, SNB, TCR, TXT, TXTZ formatlarına dönüştürerek kayıt edebilirsiniz.

Calibre sayesinde bilgisayarınızdaki arşivlerinizi diğer e kitap okuyucu cihazlara eşitleyebilirsiniz. Calibre ile, dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir bilgisayardan basit bir tarayıcı kullanarak e-kitap koleksiyonu erişebilirsiniz. Tamamen özelleştirebileceğiniz imkanlar sağlayan bu yazılım ile e kitapları düzenlemek ve  e kitapları okumak size son derece keyifli gelecektir. Aynı zamanda tamamen eğlenceli olan bu programın kullanımı oldukça kolay olmakla beraber, sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

calibre

 Özellikleri:
 Kütüphane Yönetimi
 E-kitap dönüştürme
 E-kitap okuyucu cihazlara senkronize etme
 Web haberleri indirmek ve e-kitap haline dönüştürmek
 Kapsamlı e-kitap görüntüleme
 Online kitap toplamak için, içerik sunucusu erişimi
 Büyük e-kitap formatları için E-kitap editörü

 

Calibre 3.41.0 BENZER İÇERİKLER
Calibre 3.41.0 YAPILAN YORUMLAR
 • Avatar
  Serkan
  3 sene önce

  İyi bir program olduğunu söyleyeyim

 • Avatar
  Osman
  3 sene önce

  Şimdi indirip deneyecem

 • Avatar
  Murat
  3 sene önce

  Ekitap arşivlemede oldukça profesyonel diyebilirim.