Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Aptoide ikon

Aptoide for Android 9.20.5.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Aptoide – Android Uygulama Mağazası

 

Aptoide, bağımsız bir uygulama mağazası olmakla beraber, kendiniz için Android mağazası kurma imkanı da sağlar.

Faurecia ve en büyük bağımsız Android uygulama mağazalarından olan bu ortak girişim, OEM’lere dünya çapında bölge başına uyarlanabilir içerikle ulaşılabilen uygun fiyatlı ve güvenli bir otomotiv uygulamaları pazarı sunmaktadır. Aptoide uygulama mağazası, oyun, navigasyon, içerik akışı hizmetleri, ilgi çekici yerler önerileri veya park etme gibi çeşitli kullanım durumlarını kapsayan bir milyon Android uygulaması sunuyor.

Ayrıca araçtan ve yolcuların veri gizliliğini korurken, hizmetten para kazanma için OEM stratejilerini destekleyen entegre bir güvenli ödeme mekanizması sunar. Ortak girişim içinde,  çok çeşitli android uygulamaları ve dağıtım uzmanlığı sunan benzersiz bir ekosistem getiriyor. Faurecia geniş bir müşteri portföyü, Araç İçi Bilgi ve Eğlence Sistemlerinde (IVI) sistem entegrasyon yetenekleri ve siber güvenlik uzmanlığı getiriyor.

Bu platform, öncelikle Huawei ile planlanan işbirliği yoluyla kendisi için bir isim yapan alternatif mağazalardan biridir. Google Play Store’un aksine, Aptoide sunulan uygulamalar için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu yüzden şüpheli veya yasaklanmış bir yazılım indirmiş olabilirsiniz. Bu nedenle, özellikle paraya mal olmuşlarsa, şüpheli sağlayıcılardan uygulamalar indirmemelisiniz.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Aptoide

 

 

 

Yazan: meto

Aptoide for Android 9.20.5.3 YAPILAN YORUMLAR