Car Mechanic Simulator ikon

Car Mechanic Simulator 18

 
 

Car Mechanic Simulator – Araba Tamir Oyunu

 

Car Mechanic Simulator, kendinizi bir oto tamir servisinde bir teknisyen gibi zannedeceksiniz. Bir araç arızasını tespit etmek ve onarmak oyunu olarak oldukça eğlenceli bir oyundur.

Otomobiller günümüzde koruyucu plastik ve Alüminyum ile kaplanabilse de, bu uzun bir atışla değil, sabitlenmeleri kolay olduğu anlamına gelmez. Gerçekte, bir araçta mevcut parçaların sayısı yıllar içinde önemli ölçüde artmıştır, çünkü araçların uygun şekilde çalışmasını sağlamak için gittikçe daha karmaşık sistemlerin uygulanması gerekmektedir. Bu oyun bir aracın kaputunun altında ne olduğu hakkında bir fikir verebilir.

Doğal olarak, işiniz, bazılarının sorunun ilk etapta ne olduğunu bile bilmeyen, bozuk bir araba ile hizmete ihtiyacı olan çeşitli müşterileri ele almaktır. Başlangıç ​​olarak, tüm sorumlu parçayı bulmak için tüm arabayı sökmekten kaçınmak için öncelikle semptomlardan sorumlu olabilecek parçaları incelemeniz, hatta aracı bir test sürüşü için denemeniz gerekebilir.

Hizmetinizdeki araçlar sadece belirli parçalar için izin vermesine rağmen, yeni veya İnternet’ten kullanılan yeni bileşenler satın alabilmenin yanı sıra, parçaları onarmak da mümkündür. Bundan bahsetmişken, kariyer modunda ilerlemeye devam ettikçe, daha gelişmiş ekipman ve işinizi yapmak için bolca alan sunan daha iyi ve daha iyi hizmetler kullanılabilir hale gelir.

Daha önce de belirtildiği gibi, özellikle arabalar ve bunları oluşturan bileşenler söz konusu olduğunda grafik kalitesi oldukça etkileyicidir. Bununla birlikte, değiştirilebilecek bileşenlerin sayısı oldukça az olduğundan ve olası tüm onarımlardan hızla geçtiğiniz için, oynamaya devam edip çok sıkılmaya başladıkça grafikler gittikçe daha az önemli hale gelir. Bu nedenle, oyun sonsuz modda oynanabilse ve araçları istediğiniz kadar sabitlemeye devam edebilse de, birkaç kısa saat sonra bunu yapmanız gerekmeyecek.

 

 

Yazan: meto

Car Mechanic Simulator 18 YAPILAN YORUMLAR

 
 
Exit mobile version