Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PUBG Mobile ikon

PUBG MOBILE

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

PUBG MOBILE

 

PUBG, bir oyundan daha fazlası, kültürel bir fenomendir. Bu oyun PUBG Corporation tarafından geliştirilmiş ve dünyanın her yerinden sevilen oyun olma özelliğini kazanmıştır.

PUBG, zorlu oyuncuların ruhuna uygun oyunlar geliştirmek amacıyla CEO Chang Han Kim tarafından yönetiliyor. Yaklaşık 20 geliştiriciden oluşan küçük bir ekip olarak başlayan şey, hızla dünyanın en büyük video oyunu türlerinden biri haline geldi.

Oyunda hayatta kalmak mücadelesiyle sahada çatışmalar içerisindesiniz.  Ekip arkadaşlar oluşturarak müthiş savaş deneyimleri sağlar. Bu savaş sonrasında hayatta kalan son kişi olmak için sonuna kadar mücadele etmek zorundasınız.  Takım arkadaşlarınızla oluşturacağınız koordinasyonla dört dörtlük bir iş çıkarabilirsiniz.

Bu oyun, tablet ve mobil cihazlarda bilgisayarlara göre daha kısıtlı olmanıza neden olabilir. Bunun başında kullandığınız cihazların şarj sorunları gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bilgisayarda oynamak çok daha üst seviyede performans sağlar. Bunun için bilgisayarın sistemini yükseltmeye gerek bile olmaz. Her hangi bir emülatör yazılımla yada PUBG resmi emülatör yazılımıyla bu mümkün olabiliyor.

PUBG MOBILE, cep telefonunda en şiddetli ücretsiz çok oyunculu savaşları sana sunar. Savaşa katıl, teçhizatlarını kuşan ve kazanmak için oyna. Klasik Moddaki 100 oyunculu epik savaşlarda, Ağır Silah Modunda, çok hızlı 4v4 Takımlı Ölüm Maçı Modunda ve Hastalık Modunda hayatta kal. Tüm mesele hayatta kalmaktır. Sonuna kadar hayatta kal ve son gülen sen ol. Görevleri kabul et ve silahını dilediğin gibi ateşle!

PUBG MOBILE

OYUN VİDEOSU

 

Yazan: meto

PUBG MOBILE YAPILAN YORUMLAR