Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Farming Simulator ikon

Farming Simulator for Android

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Farming Simulator – Tarımcılık Oyunu Simülatörü

 

Farming Simulator, tarımcılık ve hayvancılık konusunu içeren bir simülatör oyundur. Bu sayfadaki oyun Android cihazlar içindir.

GIANTS Software tarafından geliştirilen, mobil cihazlarda bugüne kadarki en büyük tarım simülasyonu olan Farming Simulator, Nintendo Switch’in yanı sıra iOS ve Android cihazlar için de kullanılabilir. Buğday, kanola, mısır ve diğer birçok bitki bitkisinin yetiştirilmesi ve toplanması sanatını zaten mükemmelleştirmiş olan tüm çiftçiler artık yüksek kaliteli yulaf ve pamuk üretmeye cesaret edebiliyor! Yalnız tarımda uzmanlaşmak istemiyorsanız, şimdi hayvancılıktaki inekleri, domuzları ve koyunları kendi ektiğiniz yulaf yemeyi seven atlarınızla uzatabilirsiniz. Sahadaki işler bitiyorsa, atlara doğru yönel ve git!

Farming Simulator, geniş bir endüstri lideri olan üreticiden 100’ü aşkın  üretilmiş tarım aracı ve el aletine sahiptir. Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve daha pek çok önde gelen tarım makinesi üreticisinin geri dönüşüyle, bu oyun aynı zamanda dünyanın en büyük şirketi olan John Deere’yi tanıtıyor.

Farming Simulator

 

Yazan: meto

Farming Simulator for Android YAPILAN YORUMLAR